Via Appia - Forum

Pełna wersja: PRZEDSTAW SIĘ
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć, wrzucaj wrzucaj!
Cze, czekamy na Twoje teksty Wink

i oczywiście zapraszam do zapoznania się z regulaminem Smile

Pozdrawiam

E.
A ja zapraszam do zapoznania się z twórczością innych(również)Tongue

Alpha Q

Cześć, jestem Kamil Smile

Częściej czytam niż piszę, bo moje umiejętności są na razie kiepskie.
Moją pasją jest SF i bardzo lubię także komiksy. Zarówno nick jak i avatar wziąłem od moich ulubionych postaci z uniwersum Transformers Wink
Cze cze cze cze cze! Zapraszamy do działy sf wobec tego Wink
Udzielaj się, rozwijaj warsztatSmile
Witam na forum!
Serwus, kiedyś wiązałem z pisaniem przyszłość, a osoba która obecnie jest pisarzem, powiedziała, że mam zadatki na literata. Dziś z pisaniem nie wiążę już żadnych ambicji, bezboleśnie mi to przeszło. Rzadko piszę, nieczęsto też czytam, toteż zapuściłem się w warsztacie. Ale chyba jakaś cząstka wyobraźni pozostała, bo jakieś dwa razy do roku czuję potrzebę napisania czegoś. A że nigdy nie byłem zwolennikiem pisania do szuflady, więc jestem tutaj.
Witaj Czok Smile
Baw się tu dobrze, czytaj - warto, komentuj i publikuj Smile
Cześć, baw się dobrze.Smile
Witaj i miłego pobytuSmile
Witam serdecznie wszystkich na forum! Smile To mój pierwszy post. Mam nadzieję, że miło spędzę tutaj czas Smile
witaj! cudowny post! czym się tej nadzieji, bo może ci zostać łatwo a rychło odebrana! salutto! Tongue
Cześć Ernest Smile baw się dobrze. Komentuj, publikuj i staraj się niewpadać w kłopoty Big Grin
Hej Tongue

Baw się dobrze, czytaj, publikuj. Na pewno znajdziesz tu coś ciekawego dla siebie.
No i zachęcam do zapoznania się z regulaminem Big Grin

Cześć, baw się dobrze!Smile