Via Appia - Forum

Pełna wersja: PRZEDSTAW SIĘ
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Banner

Witam wszystkich!
Jestem Banner, a raczej Marek, bo tak mam naprawdę na imię.

Chobbystycznie gram w piłkę, jestem fanem Juventusu. Również rysuję i postaram się regularnie wrzucać swoje prace na forum (widziałem tu taki dział), no chyba że uznacie, że są nic nie warte Tongue wtedy się zniechęcę.

żeby nie było, przeczytam też czasem jakiś wiersz, albo prozę, w szczególności fantastykę, bo jest moja ulubiona, co chyba nie powinno dziwić Smile
HejSmile

Zamieszczaj teksty i spodziewaj się konstruktywnej krytyki Tongue
Witam.Miano moje Krzysztof - to sprawka mamy.Wiszniewski - to zaś sprawka ojca :) imię któremu ja jestem winien to Eisern. Pozostało mi owo po czasach nocnych wypraw w świat WarHammera. Poza z rzadka ostatnio praktykowana miłością do gier RolePlayowych próbuje pisać prozę.Głownie na pograniczu Fantasy i SF, nierzadko ocierając sie o erotykę. Cieleśnie przebywam w Manchesterze ale moje serce bije w Suwalszczyźnie.Od lat pracuje nad pewna powieścią, z różnym skutkiem ale na tyle aktywnie ze udało mi się stworzyć pewien, na mój gust, dość sensowny świat wg.którego chce stworzyć system RPG ( o tym bliżej wspomnę w dziale Inicjatywy ) No i chyba więcej grzechów nie pamiętam.
Hej hej, witaj na forum, Krzyśku Smile
Czołem, czołem, kluski z rosołem, a karasie...
cześćSmile Baw się tu dobrze, komentuj, publikuj Big Grin
WitajSmile
W pw napisano, że lepiej się przedstawić niż nie. Dlatego się przedstawię. Kuba 21 lat, mieszkam w Warszawie. Najkrócej na forum literackim byłem 3 godziny, najdłużej 3 lata. Parę dni temu zostałem zbanowany na WM, dlatego rejestruję się tutaj.

Jeśli chodzi o pisanie tekstów prozą, w 2012 zacząłem pisać jeden, a w tym– drugi. Raczej nie piszę, bo mnie to męczy i tego nie lubię. Będę za to komentował utwory poetyckie, poezja wydaje mi się ciekawa.

Z innych umiejętności. Choć nie potrafię rysować (nie znam zasad itd), udało mi się kiedyś narysować, cytuję– tak "odjazdowego pająka", że ludziom opadały szczęki. Był to bardzo prosty rysunek, ale tak spoko, że nikt nie mógł przejść nad nim obojętnie. To był po prostu jeden z najlepiej narysowanych pająków w ogóle.

Interesuję się też komiksami (tak na 20 %), ale czytam tylko te najbardziej prymitywne w formie lub treści (pvek, dembski,ohmygod, człowiek paruvka), zagranicznych nie znam. Śledzę też co wydaje kultura gniewu, ale nie mam hajsu, żeby sobie kupować to co jest wydawane.

W gimnazjum sam narysowałem komiks zatytułowany "Ekscesy w szkolnej toalecie na pierwszym piętrze". Była to historia szalonego kujona chemika, który stworzył coś w rodzaju potwora Frankensteina. Akcja polegała na tym, że gdy potwór ożył, chemik czymś go uraził, rozpoczęła się między nimi walka, a później prawdziwa wojna, która przetoczyłas się przez szkołę, całkowicie ją zniszczyła. Potwór żądał satysfakcji i honorowego pojedynku, a chemik nie chciał, bo uważał, że potwór nie jest człowiekiem honoru w rozumieniu Kodeksu Boziewicza.

to tyle. widzimy się w dziale poezja. pozdro.
Obszernie Smile

Witaj na forum. Na początek polecam Ci świetny wiersz pt. "Regulamin", znajdziesz go w dziale Regulamin Forum Wink
Witaj Smile
Koniecznie pokaż nam kiedyś ten komiks! Big Grin I pająka oczywiście.
Czekam więc na komentarze do wierszy.
Komentuj, komentuj, miłej zabawySmile
aaah, piramida wniebowzięta;]
witaj, polish.
W zasadzie dawno temu się tutaj już przedstawiałem, ale to w zasadzie mało kto chyba jeszcze z tamtego okresu został Smile
No dobra kilku się znajdzie.

Tak więc jestem Mariusz i lubię czytać fantasy i s-f, z tego też powodu się tutaj zarejestrowałem. Nie znam się na tych wszystkich ortograficzno-gramatyczno-stylistycznych duperelach, dlatego też moje komentarze ograniczą się tylko i wyłącznie do moich odczuć związanych z fabułą. Zresztą gramatycznych nazistów tutaj nie brakuje Smile Jeden więcej się nie przyda.

Tak poza forum to pracuję jako programista i w wolnym czasie pstrykam fotki (nic specjalnego, ale mnie to relaksuje).
(23-04-2013, 12:23)polish napisał(a): [ -> ]W pw napisano, że lepiej się przedstawić niż nie. Dlatego się przedstawię. Kuba 21 lat, mieszkam w Warszawie. Najkrócej na forum literackim byłem 3 godziny, najdłużej 3 lata. Parę dni temu zostałem zbanowany na WM, dlatego rejestruję się tutaj.

Jeśli chodzi o pisanie tekstów prozą, w 2012 zacząłem pisać jeden, a w tym– drugi. Raczej nie piszę, bo mnie to męczy i tego nie lubię. Będę za to komentował utwory poetyckie, poezja wydaje mi się ciekawa.

Z innych umiejętności. Choć nie potrafię rysować (nie znam zasad itd), udało mi się kiedyś narysować, cytuję– tak "odjazdowego pająka", że ludziom opadały szczęki. Był to bardzo prosty rysunek, ale tak spoko, że nikt nie mógł przejść nad nim obojętnie. To był po prostu jeden z najlepiej narysowanych pająków w ogóle.

Interesuję się też komiksami (tak na 20 %), ale czytam tylko te najbardziej prymitywne w formie lub treści (pvek, dembski,ohmygod, człowiek paruvka), zagranicznych nie znam. Śledzę też co wydaje kultura gniewu, ale nie mam hajsu, żeby sobie kupować to co jest wydawane.

W gimnazjum sam narysowałem komiks zatytułowany "Ekscesy w szkolnej toalecie na pierwszym piętrze". Była to historia szalonego kujona chemika, który stworzył coś w rodzaju potwora Frankensteina. Akcja polegała na tym, że gdy potwór ożył, chemik czymś go uraził, rozpoczęła się między nimi walka, a później prawdziwa wojna, która przetoczyłas się przez szkołę, całkowicie ją zniszczyła. Potwór żądał satysfakcji i honorowego pojedynku, a chemik nie chciał, bo uważał, że potwór nie jest człowiekiem honoru w rozumieniu Kodeksu Boziewicza.

to tyle. widzimy się w dziale poezja. pozdro.

Heart
Na forum zarejestrowałam się dawno temu. Właśnie uznałam, że pora stać się osobą aktywną. Piszę głównie fanfiki, chociaż zdarza mi czasem napisać coś autorskiego. Na forum zamierzam przede wszystkim czytać, raczej nie będę zamieszczać tekstów. Mam nadzieję, że na forum literackim czytacz też są przyda Smile