Via Appia - Forum

Pełna wersja: PRZEDSTAW SIĘ
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam.
Internet ma to do siebie, że pozwala być anonimowym. Ale całkowita anonimowość mnie nie kręci. Parę info o mnie:
+20 lat, student, troszkę sztywniak, troszkę perfekcjonista, troszkę prowokator. Wyważony człowiek.
Poglądy? Można powiedzieć, że ekonomicznie na prawo, ale obyczajowo troszkę bardziej na lewo. Poganin Smile. I w ogóle religie mnie interesują. Ich mistyczna otoczka, kulturowe konstruowanie tego, co właściwe i moralne, mitologie wyjaśniające świat (zarówno te dawne jak i montowane współcześnie).
Jestem raczej realistą, ale lubię zastanawiać się, jak mogłoby być, gdyby... No i dlatego kręci mnie fantastyka. Czasem nawet piszę coś swojego, ale ostatnio tego jest bardzo mało, a wcześniejsza twórczość otrzymała ode mnie opinię niewartej czytania. Mam ochotę przez te "wakacje" troszeczkę popracować nad czymś nowym. Na forum zarejestrowałem się właśnie z tego powodu. Może mnie to zmobilizuje. Tylko proszę się nie nakręcać - fajerwerków raczej nie będzie, a nie sądzę też, żeby dało się mnie za pół roku zobaczyć na półce w księgarni Tongue.
Witamy na forumSmile
hej, zapraszamy do ożywiania forum Tongue
Nie wygląda, jakby było martwe.
Może troszkę. Może faszystowscy moderatorzy trochę odstraszyli ludzi.
Dobry! Ze skutej lodem zmarzliny, zasypywanej przez jesiennie śniegi wioski pod starożytną twierdzą Starków, Winterfell nadaje do was Jedyny Prawdziwy Król z dynastii Baratheonów Big Grin

Interesuje mnie:
- lekka fantastyka w stylu Pieśni Lodu i Ognia
- historia
- i jeszcze raz historia Big Grin
Witam na forum. Też bardzo lubię historięBig Grin
Nawet nie wiem, co napisać Big Grin
Imię noszę zacne, choć bardzo pospolite - Milena, ale funkcjonuję jako Mela Wink Pełnoletnia jestem, i owszem (niestety!).

Witajcie!
Miło mi poznać Smile. Też pełnoletni jestem, niestetySmile Miłego pobytu na forum życzę. I wielu owocnych komentarzy.
Witaj. Pisz, komentuj i baw się dobrze Wink
cześć, Mela! moja siostra rodzona nosi cne imię Milena, zasię inna ma siostra, cioteczna już jednak, często bywa nazywana Mela - Marlena ma w dowodzie Smile Z kolei mój kolega umie naprawdę niebanalnie charkać melą...
Witamy Tongue Każdy użytkownik piszący/komentujący/udzielający się zawsze mile widziany, a już zwłaszcza płci żeńskiej Big Grin
Cześć! Zwę się Soplicum, na offline - wojtas, lat 17. Śpiewam w chórze amatorskim (zabrzański chór młodzieżowy im. N. G. Kroczka "Resonans con tutti"), czytam dużo fantasy / science-fiction (ulubieni autorzy: Cook, Zelazny, Tolkien, Dick, Rothfuss, Martin, Jordan, Paolini, Weis / Hickman (seria Dragonships)), długie godziny marnuję na World of Tanks i Rail Nation. Mam w domu świnkę morską i królika, jestem miłośnikiem małych futrzaków. Pasjonuję się polityką, wszystkim co można wrzucić do działu "popularnonaukowe", historią i teoriami spiskowymi. Pozdro Wink
No i w końcu wbiłeś, musiałem cię tylko jeden dzień namawiać Big Grin
Witaj!
Moiście wy mości Soplicum... Fantastyka to moje klimaty. Zapraszam do pokręcenia się po dziale, pokomentowania tego i owego, wstawienia jakiegoś swego dziełka. No i ogólnie witaj Smile