Via Appia - Forum

Pełna wersja: PRZEDSTAW SIĘ
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wita Was Satynowa, zagubiona w odmętach świata, który choć mieszczący się w mniejszej liczbie wymiarów, dostarcza równie intensywnych emocji, jak i ten, w którym żyjemy każdego dnia.

Dziecko Sztuki, sztuką się sycące.

Pisanie, daje mi siłę, każdego dnia.
To wartość sama w sobie, sens, którego tak bardzo pragnęłam.

Wierzę, że Sztuka, to przede wszystkim życie; nieśmiertelność, którą odważyliśmy się skraść Bogu, kiedy pogrążony był we śnie.
A może...
Może się mylę?
Może to dar... Jego. Dla nas.

Życzę Wam inspiracji.
Wiary w siebie.
Siły.
to ja dziękuję w imieniu służby.

cudny awatar i mimo wszystko witaj!
Napiszę coś od czasu do czasu, jeśli państwo pozwolą. O tym portalu z zaprzyjaźnionego dowiedziałem się i chcę porównać pewne rzeczy.Wink
Pozdrawiam wszystkich użytkowników
Cześć Wink Pisz, komentuj i porównuj Tongue
WitamBig Grin Co mogłabym o sobie powiedzieć ciekawego? Uwielbiam czytać, próbuję pisać. Kocham swoje dzieci, sport, podróże i muzykę. Ostatnio zakochałam się w Yanie Tiersenie. Forum odkryłam, pisząc opowiadanie na konkurs Littera Scripta. Nie jestem staruszką, ale maturę pisałam jakiś czas temuBig Grin
Witaj! Tiersen spoko. Smile

Miłej zabawy na forum!
Witam!
Mam na imię Ewelina. Lubię piec różne ciasta i pielęgnować kwiaty. Staram się czytać dużo, głównie urban fantasy. Poezję piszę od czternastu lat, a prozę od dwóch. Mam nadzieję poprawić swój warsztat pisarski korzystając z Waszych rad.
Pozdrawiam
Cześć wszystkim nowym i pokazujcie się! Smile
Cześć!
Jestem tu nowy - ale już mi się podoba. Widziałem na oczy wiele różnych literackich forów i na razie to wygląda na jakoś najbardziej poukładane. Będę komentował, co jakiś czas postaram się coś napisać.
Pozdrawiam!
czesc! cieszymy się, że widzisz na oczy, a nie, np, na niby. cieszymy się, że pozdrawiasz i również pozdrawiamy! my nazywamy się miriad - bo jest nas wielu! buahahahaaaa!
Cześć nowym użytkownikom. Smile
Widzenie na uszy, to byłoby coś Smile
Witaj Smile
Cześć, tu typowy Warszawiak, którego codziennym zajęciem jest zastanawiania się, czemu jest jak jest i czym jest sprawiedliwość. no ale co tam. Raczej nic nie napisze.
Wolę czytać.

Cześć.

chilipouder

Cześć! Smile
Mam na imię Mateusz. Mam 25 lat. Od ponad pięciu, z długimi przerwami pomiędzy, piszę. Głównie lekkie obyczajówki. Czasami coś z elementami grozy lub kryminału.
Cześć Big GrinBig Grin baw się tu dobrze, publikuj i komentuj!! zjarzyj do poszczególnych działów, a znajdziesz na pewno coś ciekawego dla siebie Big Grin