Via Appia - Forum

Pełna wersja: PRZEDSTAW SIĘ
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witamy w naszym zwierzyńcu Big Grin
Witam wszystkich nowych użytkowników i zachęcam na początek do zapoznania się z regulaminem.

W wątku widziałam pytania o magazyn; jeżeli ktoś chce spróbować swoich sił, proszę o PW - otrzyma temat i jeżeli tekst będzie na wymaganym poziomie, wówczas chętnie nawiążemy współpracę.
Cześć! Smile Forum poleciła mi znajoma, stwierdziłam, że warto spróbować otrzymać więcej opinii odnośnie swoich tworów.
A tak co do tych języków obcych, to ja studiuję japonistykę i uczę się koreańskiego (z ogromnym marzeniem, by na trzecim roku dołączyć sobie koreanistykę Smile).
Witamy, a jeśli można wiedzieć to w jakim dziale pojawią się twe utwory?
Już coś wstawiłam do „Baśni”. Lubuję się głównie w prozie, trochę magicznej, czasem fantastycznej, różnie to bywa. Generalnie raczej lekkiej i humorystycznej. Zdarzyło mi się też popełnić w życiu trochę wierszy (z różnym skutkiem), ale nie jestem jeszcze pewna, czy jakimś się podzielę Wink Chyba prędzej musiałabym napisać jakiś nowy, bo tamte jednak po kilku latach wydają się odrobinę naiwne.
Witam starych użytkowników, witam nowych, witaj Raixly!
Forum znam na skutek Littera Scripta.
Jestem, bo jestem i tak być muszę.
Nie interesuję się za bardzo czymkolwiek.
Czytać, słuchać lubię wszystko (chyba że krzykaczy i grafficiarzy), trochę gorzej z oglądaniem (nie przepadam za negliżem).
Dopiero się uczę używać emotikonek.
Regulamin właśnie został ze mną zapoznany.
Jeszcze raz: WITAJCIE!
Witaj Bel6 Smile publikuj, bo ciekawa jestem Wink
Najpierw przewertuję poradniki, vademecum i poćwiczę podług Waszych wskazówek. Smile
Dziękuję za pozytywnego kopa do pracy Wink
WitamBig Grin
Witam próbuję co nieco pisać głównie wiersze tematyka różna, ale raczej lekkie łatwe i przyjemne. Mieszkam w ciepłym kraju i mam słoneczny optymizm wypisany na duszyCool

Wydaje mi się zagmatwane jak na pierwszy raz to wszystko- nie wiem gdzie to forum nie wiem gdzie piszecie swoje teksty chaos a nie jestem jakiś sroce spod ogona wyjęty jeśli chodzi o komputery
Ciepły kraj... gdzież to?

Witaj Smile
Prawdopodobnie piekło.

Ave! Big Grin
Mówisz, że gdzieś w Polsce? Big Grin

Czyżby miłośnik wierszy białych?

Witam uprzejmościownie!
Cześć, jestem prokrastynacja. Interesuję się psychologią. Smile
Cześć Wink widziałam, że pierwszy tekst już dałaś, cieszę się Wink życzę miłego pobytu i zabawy na forumSmile zachęcam również do komentowania