Via Appia - Forum

Pełna wersja: PRZEDSTAW SIĘ
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. No to zobaczymy co tam "produkujesz" Smile
Dzięki! "Produkuję" na razie powoli i z przerwami, ale coraz więcej mi siedzi w głowie, a dzięki forum przynajmniej będzie jakiś kontakt ludźmi, którzy się zajmują pisaniem.
He, he... "zajmują pisaniem". Big Grin

Głównie chmara niedowartościowanych pisarzątek, hobbystycznie podchodzących do sprawy i ścierających się na podręczniki interpunkcji i Swoje Stare Szkoły Zasad (ortograficzno-moralnych). Big Grin

Co ambitniejsi wyfrunęli z gniazda.
Muffinki, jak wiadomo, nie latają. Wink

Zapraszamy więc do malinowego nadzienia gorzkiej czekolady, bo chruśniaczek byłby niemoralny. Angel
Witam forumowiczów, tych starych i tych młodych! Jestem Kuba, chodzę do szkoły, mam wiele zainteresowań do których oczywiście należy pisanie opowiadań, długich, średnich, małych, głównie w kategorii fantasy i krymianłu. Będąc jeszcze niewychowanym urwipołciem pisałem opowiadanka, ot dla zabicia czasu, ich jakość jak teraz patrze była raczej żenująca więc nie pochwalę się nimi. Uwielbiam gry komputerowe, łącze swą przyszłośc z gamedievem, planuje pisać tu opowiadania aby nabrać doświadczeń, poznać opinie rónżych ludzi aby potem wykorzystać to w zawodzie Game Designera. Mam nadziej, że będzie nam się miło wymieniało tekstami, spostrzeżeniami czy uwagami.
Siemanko, witamy serdecznie!

Pisz, pisz, służymy naszym wzrokiem, uczuciem, uwagą.


Z zawodem Game Designera to mogę Ci przybić piątkę, ale taką niską, bo mnie zabiła grafika 3D, brak znajomości (w) branży, płonny zapał byłych "współpracowników" i jeszcze parę czynników. Męka totalna. Mam nadzieję, że zrealizujesz marzenie. A przede wszystkim, że się nie poddasz. Wink


Tak czy inaczej - jestem do usług. Jako krytyk, jako czytelnik, jako człowiek.
A jako całość Krytyków: pomożemy, jak możemy. Tylko ostrożnie, bo niektórzy z nas mają ząbki, pazurki i (o zgrozo!) własne zdanie. Cool

Witaj między wronami! Angel
Nareszcie ktoś, kto nie jest ode mnie starszy o 10 lat oczywiście żartuję, miło ze nas czasem ktoś nowy odwiedza. Mam nadzieję, że sił szybko zadomowisz, no i czekamy na teksty
Witam Cię, Kubo M.,
chętnie przeczytam jakiś Twój kryminał.
Popraw starsze opowiadanie i wrzucaj na forum.

Capri

Jestem Capri Costello. Tak sobie łaziłem po internecie i przypadkiem odkryłem to miejsce. Bardzo przyjemnie że zawitałem. Elegancja FrancjaSmile
Witaj Capri. Niezmiernie cieszymy się, że do nas zawitałeś, zaiste niezwykła to przyjemność. Smile

Capri

Elegancja Francja jestem Capri Costello. Serdeczności)))
Cześć. Mam na imię Basia, 23 lata. Moje zamiłowania po godzinach to sport, motoryzacja i muzyka. Pozdrawiam
O, a sport uprawiany czy oglądany? Jaki rodzaj? Wyścigi F1, żużel czy fizycznie bardziej? Big Grin
Rzadko spotykane, by dziewoja interesowała się motoryzacją.
Witamy serdecznie w naszych skromnych progach! Cool
Wydaje się, że przemieszczają się przez tutejsze pokoje ciekawi ludzie...
Ludzie tacy mnie przyciągają - lub może to ja ich przyciągam? Ciekawi, niezwykli... dziwni - pozytywnie... względnie.
Jest ich mało, każdy jest inny - są tu naprawdę tacy? Można ich wyczuć.
Kształtują, zmieniają... stają się przeznaczeniem.

Postanowiłem się przywitać, ponieważ myślę, że trochę tu pobędę, jeśli oczywiście mogę...

Witam.
Chyba bywałeś na forum już wcześniej...?

Oczywista, iż możesz. Nikt nie jest w stanie zabronić, choćby chciał, a przecież nie chce. A jakby zechciał, to zapraszam do siebie na dywanik, na umoralniającą rozmowę. Cool

Cześć Ci i chałwa! Witamy wśród swoich. Wink
Przewinąłem się jedynie dawniej.
Postanowiłem czegoś się w końcu chwycić...

Morfeusz też Cię nie lubi?