Via Appia - Forum

Pełna wersja: PRZEDSTAW SIĘ
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siemaneczko Thyrox. Twój post to właściwie komplement, nawet odebrany osobiście. Fajnie, że wróciłeś. To ciekawe miejsce, sam wracam tu od lat. A Morfeusz nie lubi tu połowy składu, taka karma Wink

Pozdrówka Tobie!
Tak zupełnie formalnie... To ja bym był w stanie... jak by się tak lepiej zastanowić Tongue

A już tak serio: Witam i zapraszam na salonySmile
Nie doceniasz młodocianych narwańców, Gorzki. Wink
Witajcie Smile
Na forum jestem jako Monivrian, ale nazywam się Monika. Piszę fantasy (najchętniej high fantasy z domieszką autorskich elementów). Oprócz pisania interesuję się świnkami morskimi i muzyką power metalową. Mam nadzieję, że to miejsce pozwoli mi się doskonalić Smile
Moniviran, witamy się serdecznie. Przy okazji- świnki morskie i power metal to bardzo szerokie spektrum zainteresowań [FACE WITH STUCK-OUT TONGUE AND WINKING EYE]
Ale te świnki morskie w zestawieniu z power metalem to w sensie: "sto sposobów na świnkę morską, czyli co gotować, kiedy kot ci się przeje"?
Przeje, przejje, dammit.
high fantasy? Czy to czasem nie snoop dog był prekursorem tego prądu?
Ciekaw jestem tych autorskich elementów.
Witaj w naszych skromnych progach Big Grin
Pisz, komentuj, baw się dobrze. I grzecznie Cool
Hej!

Jestem tu nowa.
Lubie pisać horrory i romanse z elementami grozy. Nie zawsze mi to wychodzi ale wciąż się tego uczę i może z czasem będzie mi to wychodzić całkiem dobrze. Smile Uwielbiam czytać książki o wampirach i horrory. Smile
Witaj ^^
Czekamy na komentarze i Twoje teksty!
Koniecznie przeczytaj regulamin, porywająca lektura.
Cześć...

Mam na imię Mateusz, mam 17,5 lat. Dołączyłem do Was aby zaprezentować Wam swoją powieść. Pochodzę z for literackich, Literka, Craiis i Weryfikatorium na których dalej urzęduję ale rzadziej, mam nadzieję że odnajdę się tutaj tak jak tam.

Mam poglądy Konserwatywno - Liberalne (ale szanuję inne zdanie), nie cierpię NeoBanderowców, interesuję się troszkę geopolityką ale moje główne zainteresowania to militaria, motoryzacja, łowiectwo.
Na moim ulubionym forum Literka, mam przerwę na 3 miesiące, z powodu tej sytuacji postanowiłem odmienić swoje forumowe życie. Oczywiście wtedy gdy będę mógł wrócić na tamto forum nie odejdę z tej strony Smile
Moi ulubieni pisarze to Tom Clancy, J.R.R. Tolkien, Sir Conan Doyle, Stephen King i Jakub Pawełek. Czytam głównie thrillery Political-Fiction.

Pozdrawiam Was wszystkich.
No to już za pół roku stuka osiemnaście - cool, że to podkreśliłeś.
Przerwa to rozumiem jakaś bananowa?
Witaj na forum i pamiętaj, że wcale nie musisz czytać prac innych forumowiczów. Taka nasza tradycja Smile Dzielimy, widzę, wspólne zamiłowania i względy ku tym samym autorom. To dobrze. Over and out.
Tak, bananowa Smile
A co do komentowania prac to jak znajdę coś ciekawego to skomentuję.
Cytat: Dołączyłem do Was aby zaprezentować Wam swoją powieść.

Jeeezu, tylko nie to Smile

Cytat:Na moim ulubionym forum Literka, mam przerwę na 3 miesiące
A na Podziemiu dożywocie. Ciekawe co będzie tutaj Big Grin
Cytat:Jeeezu, tylko nie to

(demoniczny śmiech)


Cytat:A na Podziemiu dożywocie. Ciekawe co będzie tutaj

Nie zauważyłeś że sam starałem się to dożywocie tam dostać?