Via Appia - Forum

Pełna wersja: PRZEDSTAW SIĘ
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć wszystkim, jestem Yssl Smile Jestem radosnym grafomanem po przejściach Tongue Z racji doświadczenia w organizacji konkursów literackich od jakiegoś czasu zajmuję się także organizowaniem takowych Wink
Witam, mam nadzieję, że będziesz się dobrze bawił :]
Cześć Smile Nie wiem, co o sobie napisać. Chciałabym lepiej pisać i realizować się w artystyczny sposób.
Cześć Smile

W takim razie, pisz i wstawiaj teksty na forum Wink komentuj i baw się dobrze!
Cześć, mam ksywkę Thorus (pozdro dla kumpla) lub Dante, w zależności od niektórych przypadków. Cóż, chciałbym lepiej pisać i zacząć się realizować w tym co lubię. Mam nadzieję, że z pomocą konstruktywnej krytyki będzie coraz lepiej.

Pozdrawiam.
Witaj, mam nadzieję, że piszesz poezję i lubisz, kiedy się po Tobie jeździ. Smile
Uhh niestety, nie ten adres, do poezji miałem zazwyczaj awersję, preferuję prozę Smile

Jeżdżenie nie, ale konstruktywną krytykę jak najbardziej.
Daj spokój, to nie była propozycja wyuzdanego seksu, żeby reagować jak niewinny kleryk. Żartowałam, chłopcze!
(Większości użytkowników nie musisz się bać.)
Ja nie jestem taki niewinny, oczka mylą nieraz :p Hehe, to nie było jak kleryk, bo ten by sprawdził, co druga osoba ma pod gaciami (bez urazy, ale jestem wierzący niepraktykujący, gwoli ścisłości Big Grin)
Witam. 19 lat temu skoczyłam. Teraz tylko spadam. Miło mi, że trafiłam na wasze piętro.
Próbuję pisać.
Życzę miękkiego lądowania, i zachęcam do podzielenia się swoimi próbami pisania.
Cześć Big Grin

Trafiłam tu przez jeden z tekstów opublikowany na tym forum, jakoś mnie zaintrygował i postanowiłam na chwilę tu zawitać. Zdarza mi się czasem coś napisać, co by można wrzucić do poezji, a czasem coś dłuższego.
Witamy zatem na pokładzie Smile
Przyjmiemy wszystkie teksty z otwartymi rękami.
A jakiż to tekst Cię tu przywiał?
Ja również się witam ze wszystkimi!
Preferuję prozę, postanowiłam się zarejestrować, bo się nudzę, a zauważyłam, że poza publikacją swojej twórczości (może się skusze pokazać swoje grafomaństwo) macie tu również sesje RPG.
Witaj, witaj Smile

Mam nadzieję, że się skusisz i pokażesz co nie co... swojej twórczości!