Via Appia - Forum

Pełna wersja: PRZEDSTAW SIĘ
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam serdecznie,

Pielgrzymuję w cyberprzestrzeni szukając "nieznanych ziem, a na nich ludzi" Wink

pozdrowienia,
exe
Witaj,
nie pozostaje nic innego jak życzyć owocnych poszukiwań. Liczymy na dużo nowych tekstów i komentarzy z Twojej strony Smile Zapraszamy również do pasjonującej lektury regulaminu.
Szczególnie lektura regulaminu bywa pasjonująca Tongue
Przeczytałem.
Bez problemu Smile
Pozdrawiam serdecznie.
exe
Cześć exe, Twój nick jakoś kojarzy mi się z "czarownicą".
Hej Smile
Jestem Maria, jestem romantyczką, ale liceum nauczyło mnie realizmu i odebrało kilka pasji takich jak pisanie wierszy, śpiewanie i granie na keyboardzie, do których teraz na studiach chcę wrócić Smile
Pozdrawiam Smile
cześć Maria, nick dość mylący, coś czuję, że niektórzy będą brać cię za faceta.
Witaj na forum!
(28-09-2015, 18:14)Antonia napisał(a): [ -> ]Cześć exe, Twój nick jakoś kojarzy mi się z "czarownicą".
A ja tam, aj tam Wink
EXE , jako oznaczenie pliku wykonawczego. Tak niechaj się kojarzy Wink
Od jakiegoś czasu szukałam miejsca, gdzie będę mogła podzielić się swoimi tekstami i skorzystać z porad oraz krytyki bardziej doświadczonych twórców. Myślę, że nareszcie znalazłam Smile
Na pierwszy rzut oka widzę, że poziom jest dość wysoki (nie wiem, czy sprostam), ale wydaje mi się, że panuje tu jakaś ciepła atmosfera. Postanowiłam więc zostać na trochę Wink

Piszę opowiadania. Różne. A czytuję głównie fantastykę.
cześć czarownico, oprócz dzielenia się tekstami, zachęcam do komentowania.
Cześć, z tej strony Andrzej, lat 33 Big Grin
Witamy na forum. Rozgość się, proszę Smile
Witamy serdecznie. Mamy nadzieję że zagościsz na stałe))
Witajcie. Na forum trafiłam przypadkiem i niemal od razu urzekła mnie panująca tutaj przyjazna atmosfera, dobry warsztat autorów i fachowe porady krytyków Wink
Dużo czytam, trochę rysuję, czasami coś napiszę, jakieś opowiadanie o niczym.
Tak, przeczytałam regulamin. Nie jest tragicznie, łatwo można przez niego przebrnąć. Faktycznie, fascynująca lektura Big Grin
Cześć. Ja też nowa Blush
Wrzucaj coś do poczytania.