Via Appia - Forum

Pełna wersja: PRZEDSTAW SIĘ
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam Was Smile. A popatrzcie, mówiąc o aktywności, miałem na myśli właśnie poezję, gdzie jest całkiem, całkiem. A propos krytyków, mój wiersz już został zamieszczony Big Grin.
Czy nadal regularnie wypuszczany jest magazyn Via-Appia?
Cześć Big Grin

Tak, tak dalej jest regularnie wypuszczany Wink
O ile istnieje taka możliwość, wyrażam chęć publikacji Smile. Nie wiem, jakie czynniki stanowią o tym, czy ewentualnie miałbym taką sposobność, ale w razie jej zaistnienia jestem jak najbardziej zainteresowany Smile.
OJ, KURDE *przepycha się* to ja w takim razie również dołączę się do grona piszących magazyn! Z wielką chęcią!

A tak zaczynając od początku, to mam na imię Kuba i obecnie trwam w studenckim zawieszeniu. Moje życie jest jak pralka. Wszystko się co chwilę przewala w tym bębnie, jest nieprzewidywalnie. I tak oto w ciągu półtora miesiąca studiowałem filologię koreańską, później wyjechałem, wróciłem i teraz siedzę i... nic.
Jeśli ktoś tutaj ma również *** na punkcie języków obcych, błagam, piszcie, uwielbiam Was!
Aha, no i jestem z Poznania.

To już, więcej grzechów nie pamiętam. Big Grin

Sugeruję zważać na język i przeczytać regulamin.
Słowne ostrzeżenie// kapadocja
Uwielbiam rosyjski, to też się liczy?
Lubię ludzi, którzy lubią językiSmile
Czuj się dobrze i wpadanij do shoutboxa.
Cześć Wink

a co do języki, uważaj na niego Tongue baw się tu dobrze, może coś wrzuć? A może jakiś mały komentarzyk? Zachęcam!
Rosyjski? Oczywiście, że się liczy! Przesyłam grażdance codziennie wyrazy mojej miłości, bo jest piękna. <3

Właśnie chciałem coś wrzucić, ale w sumie to stwierdziłem, że się powstrzymam, booo... bo to tak dziwnie, jak nikt Cię jeszcze tu nie zna, a Ty już wrzucasz. Ale wrzucę! Mam wierszy sporo całkiem. Wink
Witam Wink

"Jeśli ktoś tutaj ma również pierdolca na punkcie języków obcych"

Ja poniekąd Wink. Kiedyś starałem się ogarnąć irlandzki Wink. No i poznałem podstawy ukraińskiego, ale nie utrzymuję już kontaktów z ludźmi z Ukrainy, to i sporo się zapomniało.
Znam jeszcze białoruski, tyle że dla mnie nie jest to język obcy Wink.

A na rosyjski mam uczulenie.

Sugeruję zważać na język i przeczytać regulamin.
Słowne ostrzeżenie
Ponadto, jeżeli chcesz w stopce reklamować bloga, zamieść u siebie nasz banner// kapadocja
Ja na tyle często używam angielskiego i hiszpańskiego, że dla mnie się już granice z polskim zacierają i często się zastanawiam "ale w jakim języku to było?" i czasami naprawdę nie mogę dojść do tego. Ale to jest fajne!

A co do irlandzkiego... co jest w nim najtrudniejsze?
"A co do irlandzkiego... co jest w nim najtrudniejsze?"
A nie wiem Smile))
Ja mam język i czasem obce.
Witam wszystkich niepowitanych.
Pięknie. Język mam jede, czasem jest ich wiele, ale wszystkie biegle są wykorzystywane...
Czemu wszyscy macie tak mało? Ja mam dwa od urodzenia, trzeci nabyty i jeszcze dwa nabywam. Jesteście dziwni. Big Grin
"Ja mam dwa od urodzenia"

A ten drugi to jaki ;>?

koala

Jestem koala, miło mi powitać innych. Próbuję sił w tworzeniu miniaturek i białych wierszy.