Via Appia - Forum

Pełna wersja: PRZEDSTAW SIĘ
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Interesująca koncepcja. xD

Och, skądże znowu. Niezwykle... miła... z Ciebie osoba, aczkolwiek widzę, że sama masz ochotę, że tak powiem, "uciec".
Afgjkhfslajfh. <- nauczyłam się tak wyrażać emocje. Podpatrzyłam to.

Zjadłabym steka.
Nie jesteś wegetarianką?


Koniec offtopu, lecę po procenty. See you in sejm. Heart
Jestem z Ciebie dumna, Bel. Możesz mi wierzyć.

Nie, ale mam czasem wrażenie, że każda świnka z każdego obrazka na to nalega. Nie mówiąc już o jej innych, jadalnych przez ludzi i nie tylko, przyjaciołach. Mają jakieś szklane oczy, gdy patrzą w obiektyw.
Ej no dafq, wszystkie moje relacje z dziewczynami lądują w takim momencie. Żal mi się.

Świnie mają takie "szkliste" oczy, bo ich małe, guziczkowate oczyska są czarne, więc pochłaniają więcej światła, więc refleksów jest więcej lub są wyraźniejsze.
WEGETARIAŃSKA PROPAGANDA!
STOP NIENAWIŚCI WOBEC MIĘSOŻERCÓW!!

Pani wybaczy, Młoda Damo, wyczerpałam limit powitalnych postów i zaraz będą na mnie krzyczeć.
A chciałabyś je jakoś bardziej rozwijać? xD

Pf, propaganda? Nie. To autentyczny, ludzki wręcz smutek. Przecież mówimy czasem do siebie "Ty świnio", to, ekhm, urocze porównanie sprawia, że świnie przybliżają się coraz bardziej do ludzi. Może kiedyś będę mogła nazwać Cię kanibalem.

Nie szkodzi. Mam nadzieję, że nie zawiniłam, odpisując Ci raz jeszcze.
Witaj w naszych skromnych progach, Hakai Smile
Mam nadzieję, że się zadomowisz. Pisz, komentuj i baw się dobrze!
A, zapomniałabym. Koniecznie przeczytaj regulamin, to pozycja, która każdego zwali z nóg.
Angel
Miło mi jest Cię witać, Lexis...
Cóż, szczerze także mam taką nadzieję. c:
Zmartwiłaś mnie, ale zerknę. Przysięgam. Za chwilę... Ale zerknę, tak...
Witam, witam.
Regulamin przeczytaj koniecznie (punk 'h' w rzeczach, za które można dostać bana to był mój pomysł, że się tak pochwalę).
Sith taki zignorowany. Big Grin

"h. Wszelkie działania na szkodę Forum."

Serio, Sith? xD
Idę na Pisaku obsmarować VA. Big Grin
Zdrawstwujtje! Jam ruska sowa orbitalna. Cichym lotem patrolowym przemierzam internety, nowych lądów szukając. Wasz w nocy upatrzyłam, ale już widzę, że wcale on nie dziewiczy (za przeproszeniem), bo parę nicków znajomych widzę Smile. To porozglądam się nieco.
Hejka, witaj na forum. Smile
Siemasz, Tjereszkowa! Big Grin Jaki ten Internet mały... Wink
A ja czułam się już prawie jak Kolumb Smile
Zdrawstwujtje! Obyś zabawiła z nami jak najdłużej Big Grin
Pisz do woli, komentuj jeszcze więcej i przede wszystkim baw się jak najlepiej.
Spasiba! Smile