Via Appia - Forum

Pełna wersja: PRZEDSTAW SIĘ
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ta, mamy tu najlepsze trunki i dziewczyny. Baw się dobrze Wink
Owszem Bel, nie tylko na literce Big Grin

Za młody na trunki, na dziewczyny też Tongue
A jakie zagadnienia z informatyki Cię interesują? Smile
Wszelakie. Tylko nie lubię programowania i baz danych, bo nie umiem Sad
Głównie to nowe technologie i hardware, także inne inteligentne urządzenia.
Bazy danych są ciekawe tylko trzeba się do nich przekonać, potem są proste jak budowa cepa. Fajnie że nie ograniczasz się do jednego podwórka. Może kiedyś pogadamy o paru rzeczach z tego tematu.
Nie może, lecz na pewno Wink
Cześć wszystkim!
Nazywam się Michał, mam 20 lat i obecnie zajmuje się studiowaniem. Pisaniem zajmuje się od niedawna, a na forum zarejestrowałem się w nadzieji, że z Waszą pomocą uda mi się udoskonalić warsztat.
Interesuje się muzyką. Do moich ulubionych zespołów zaliczam: The Rolling Stones, Guns N' Roses, Led Zeppelin, The Doors i Lady Pank. Sam gram trochę na gitarze i od jakiegoś czasu próbuję nauczyć się śpiewać, ale jak dotąd marnie mi to wychodzi.
Uwielbiam też grać w gry komputerowe. Takie tytuły jak Gothic, Wiedźmin, Fable, czy Knights of the Old Republic znam już niemal na pamięć i czuję, że jeszcze nie raz do nich powrócę.
Jeśli chodzi o literaturę, to czytam przeważnie fantasy, ale nie pogardzę też dobrą powieścią detektywistyczną psychologiczną, czy horrorem.
No i to chyba tyle, jeśli chodzi o powitanie. W najbliższym czasie postaram się wrzucić na forum jakiś swój tekst.
Pozdrawiam wszystkich.
Witaj Smile. Pozdrawia również fan Gothica Smile. Spędzaj tu miło czas.
Swój chłop Big Grin
Witaj
Gothic! Fable! Knights of the Old Republic! Przeważnie fantasy!
Mój dawno zaginiony bracie bliźniaku, czy to ty?!

Witamy na forum Big Grin
Witaj! Big Grin
Mam nadzieję, że damy radę pomóc Ci w doskonaleniu warsztatu Cool
Pisz, nie zapominaj o komentowaniu innych i baw się dobrze!
No to chłopie wpadłeś w mogiłę. A ja akurat mam szpadel i sentyment do formowania kurhanów.
Witajcie Smile
Nazywam się Paweł, mam 20 lat.
Interesuję się przede wszystkim polityką, teoriami spiskowymi, grami video oraz oczywiście pisaniem własnego "dzieła" Big Grin
Słyszałem kilka pozytywnych opinii o tym forum. Postanowiłem jednak przełamać lęk wyśmiania mego pisania i podzielić się z światem swoim piórem oraz słuchać uważnie, jak je zaostrzyć Smile
Cześć. Baw się dobrze Smile
Polityka, teorie spiskowe, gry video?
Mój drugi zaginiony brat bliźniak?!

Nie no, witam na forum Big Grin