Via Appia - Forum

Pełna wersja: PRZEDSTAW SIĘ
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
witam w naszych skromnych progach Wink
Witam witam Smile
A kłaniam się niziutkoSmile
Witam wszystkichSmile Bartosz, któremu życie pod nogi rzuciło wiele kłód, lepiej znany jako Byk, pisarz, poeta, muzyk, filozof, pijak, kawosz, palacz (nikotyna my love) i życiowy wariat (a może psychopata). O!
(20-12-2017, 15:24)StaryByk napisał(a): [ -> ]Witam wszystkichSmile Bartosz, któremu życie pod nogi rzuciło wiele kłód, lepiej znany jako Byk, pisarz, poeta, muzyk, filozof, pijak, kawosz, palacz (nikotyna my love) i życiowy wariat (a może psychopata). O!

Byku, ach, Byku... No to cyk Smile Pusz de baton end kil de system...
(20-12-2017, 15:38)Miranda Calle napisał(a): [ -> ]Byku, ach, Byku... No to cyk Smile Pusz de baton end kil de system...

"Cyk, kompania na zdrowie, pijmy głębokim szkłem, ja wam dzisiaj o sobie opowiem w Barze pod zdechłym psem!"  Cool
Sygnatura bardzo sympatyczna, oj ti, ti Cool
Witamy na pokładzie Smile
hm. coś tam coś tam
Cześć! Czyżby miłośnik środków psychoaktywnych? Smile
Dzień dobry, jestem Polliter.
Zostałem tu zwerbowany przez pewną niewiastę, której nicka (aby nie szargać jej dobrego imienia) nie wymienię.  Tongue

Ładne, przejrzyste forum, więc chyba się tu zadomowię na jakiś czas. Z twórczością userów jeszcze się nie zapoznałem, ale widzę tu kilka znajomo brzmiących nicków, więc o poziom mogę być raczej spokojny, ale oczywiście zapoznam się z Waszą twórczością.

Jestem wielbicielem trunków, lubię czytać (wszystko, od składu chemicznego Domestosa po Prousta i Świetlickiego), lubię dobre kino, dobrą muzykę i dobrze się bawić.
To może tyle o sobie. Czy są jakieś pytania?  Cool
Witam użytkownika dragów Wink

Witam też Polliterze, zacnej niewiasty rzeczywiście nie musisz z imienia wymieniać, wiemy o kogo chodzi Wink

Rozejrzyj się, rozgość i zapraszamy do pisania.
Witam wszystkich. Poezja i proza poetycka. Na prozę jestem zbyt leniwy, ale w moim wieku sam sIę sobie nie dziwię.  Wink
Witam, jako poeta będziesz miał tu wiele kolegów i koleżanek po fachu Wink
bynajmniej, for hard core
ale drugim znaczeniem również nie gardzę.
witam