Via Appia - Forum

Pełna wersja: PRZEDSTAW SIĘ
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć Smile Później coś wrzucę. Teraz próbuję ogarnąć... nowe kąty Tongue
Witaj Smile
Witam serdecznie nowe koleżanki.
Witam Was..
Nie mam pojecia co ja tu robie. Pisac nie umie, czytac tyz nie, kompletnie nic..chyba. Nie albo tak, w zaleznosci od kontekstu. Polskich znakow nie stosuje. Raczej nie. Mialem napisac przez kogo zostalo mi to forum polecone..a wiec pisze. :Lexis, to kochane stworzenie mnie przymusilo i tak wyszlo. No to pa, czesc, czolem, nie wiem skad ale sie wzialem.

Witam Was.
Nie mam pojęcia, co tu robię. Pisać nie umiem, czytać też nie, kompletnie nic... Chyba. Nie albo tak, w zależości od kontekstu. Polskich znaków nie stosuję. Raczej nie. Miałem napisać przez kogo zostało mi to forum polecone... A więc piszę: Lexis, to kochane stworzenie mnie przymusiło i tak wyszło. No to pa, cześć, czołem, nie wiem skąd ale się wziąłem.

Musiałam poprawić, to było silniejsze ode mnie!
/Lex :*
Cholewka, ta bestia nam tu samego Cerbera kiedyś przywlecze, a my jej jeszcze rączki ucałujemy. Tongue
Znaczy się że ma to nasze Lexisiątko siłę perswazji. Smile

Widzieliśmy się już pod Twoim wierszem, ale jeszcze raz: miło Cię widzieć w appijskich stronach! Smile
Pisać można się nauczyć, czytanie wielu autorom przychodzi z trudem, ale nie przeszkadza to nikomu w wydawaniu własnych powieści. Wink
Zapraszamy do zabawy i rozwoju. Mamy nadzieję, że spędzisz z nami dużo czasu, a w nim pięknych, ale też niepięknych jak poranek po imprezie chwil. Cool
Żeby tylko Cerbera, Bel Angel Psiaka przynajmniej da się oswoić!

No, to oficjalnie witamy Cię na forum, Kapslu Big Grin Mam nadzieję, że zabawisz tutaj jakiś czas!
Czołem wszystkim z tej strony Ambroz (rety ta formułka już mi tak bardzo weszła w krew, że po prostu masakra XD)
Do rzeczy:
Jestem amatorem w pisaniu fantastyki jak i Sci-Fi, co póki co mnie nie odstrasza. Kiedyś próbowałem napisać połączenie Wiedźmina z Dragon Age, ale projekt umarł przez wyczerpanie się mojej studni z weną i przez długo czas, 3 lata lub nawet więcej (nie pamiętam, ach ta moja dziurawa pamięć). W między czasie zainteresowałem się tematyką gier komputerowych (odkrycie roku), ale od strony scenariusza i zacząłem mieć pomysły na różnego rodzaju gry, które przechowuje na moim kochanym dysku (ciekawe czy kiedyś ujrzą światło dzienne), może kiedyś się nimi podzielę.
Obecnie natomiast zajmuje się dwoma projektami, ale jedynie kiedy mam chwile czasu i nie zajmuje mnie nagrywanie na kanał, pisanie inżynierki, szukanie pracy czy latanie za Pokemonami XD. Jednym projektem jest "Ostatni z Potomków - Rozdział 1 - Dziecię Krwi" (niby to ma być książka, moje marzenie, ale zobaczymy jak to będzie), natomiast drugi to "Dziennik Kapitański Ryszarda "Rex" Wintersa".

Jeśli ktoś chce wpaść na kanał YT to łapajcie linka: The Witcher Wolves

Pozdrawiam Serdecznie Smile

P.S Forum zostało mi polecone przez Mathias Shallowgrave
Witam Cię i jako miłośniczka fantastyki oraz gier czekam na próbki Twoich płodów Big Grin
Cześć!
Czekamy na Twoje teksty ;>
Jaki kierunek studiów?

PS
Czarownico, to o płodach zabrzmiało makabrycznie.
Big Grin
Cytat:Czarownico, to o płodach zabrzmiało makabrycznie.
Wiem i jestem z tego dumna Big Grin To chyba jeszcze naleciałości z mojego opowiadania grozy, które ostatnio pisałam na konkurs.
(01-08-2016, 08:05)Lexis napisał(a): [ -> ]Cześć!
Czekamy na Twoje teksty ;>
Jaki kierunek studiów?

PS
Czarownico, to o płodach zabrzmiało makabrycznie.
Big Grin

Studia o kierunku Informatycznym, dokładniej Administrowanie Sieciami
Hej, jestem Karen, a w dowodzie mam Eliza. Na liczniku 22 lata. Jestem studentką III roku stomatologii.
Interesuję się medycyną, kynnologią, behawiorystyką i szkoleniem psów. Oprócz tego mniej oryginalnie - uwielbiam podróżować. Piszę opowiadania od podstawówki - głównie fantastykę lub obyczajowki z szczyptą zjawisk paranormalnych. Dłuższy czas siedzę już na innym forum, ale stwierdziłam że może warto poszerzyć horyzonty o inne portale.
Wink
Znajoma z Artefaków?

Szczepan składa głęboki ukłon na Via Appia (stojąc zadem do Wiecznego Miasta) i życzy pomyślności na nowej drodze.
Yep. Choć nie wiem, czy poczuje się tutaj tak dobrze jak tam. Wink
Ja też serdecznie witam w imieniu administracji. No i życzę miłego pobytu.