Via Appia - Forum

Pełna wersja: PRZEDSTAW SIĘ
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(01-09-2018, 19:09)Gunnar napisał(a): [ -> ]Witaj Carola Smile
A co tworzysz? Prozę czy poezję? A może obie? Wink

Witaj

Przede wszystkim wiersze Smile
Prozę czasami. Nieczęsto.

Pozdro Smile
Szkoda, że prozę nieczęsto... Ale może to się tutaj zmieni Smile
Dobrze, że jesteś!
Puk puk?

... dzieńdobrywieczór. Smile
Dzieńdoberek Wink Przybywasz w pokoju, żeglarzu? Smile
... a skąd wiesz o żeglowaniu? Smile
Cześć wszystkim,

Na wstępie chciałam napisać, że jestem bardzo zadowolona z powodu trafienia na to forum. Od dłuższego czasu szukałam miejsca pełnego inspiracji, ludzi zainteresowanych tematyką ogólnie pojętego pisania i takiego, gdzie będę mogła publikować własną twórczość i otrzymać (mam nadzieję) konstruktywne opinie Smile.

Mam za sobą już jedną wydaną powieść, w tym momencie jestem na takim etapie życia, że zależy mi na opiniach i wymianie doświadczeń, dlatego zdecydowałam się spróbować swoich sił w publikowaniu fragmentów tekstu w cyklicznej formie. Powieść (miało być to opowiadanie, ale dawno, dawno temu straciło pierwotną formę Smile ) nosi tytuł "Numer" i jest wykreowana przez cztery półkule mózgowe. Świat przedstawiony i postaci zostały stworzone przeze mnie i moją przyjaciółkę, która jest utalentowana bardziej plastycznie niż pisarsko i nieoceniona w możliwościach obrazowania świata przedstawionego. Całość tekstu jest napisana przeze mnie, w ścisłym porozumieniu z drugą autorką projektu i zgodnie z jej wskazówkami.

Jeżeli chodzi o muzykę, to słucham wszystkiego, co akurat mnie inspiruje, chociaż stanowczo jako preferencję naturalną postrzegam ciągoty do muzyki cięższej Wink
Cześć!
Publikuj, komentuj i czuj się jak w domu Big Grin
Witaj.
Cieszymy się, że do nas trafiłaś.
Mamy dział "powieść" więc na pewno twoje dzieło się w nim zadomowi Wink
Witaj Eiszeit Smile
Bardzo dobrze trafiłaś.
Czuj się jak u siebie.
Hej, witajSmile

Ale NumerTongue A w jakiej tematyce to powieść? Sądzę, że my też skorzystamy na Twojej obecności; jak powiedziałaś, może to być fajna wymiana doświadczeńSmile
(04-11-2018, 00:18)kubutek28 napisał(a): [ -> ]Hej, witajSmile

Ale NumerTongue A w jakiej tematyce to powieść? Sądzę, że my też skorzystamy na Twojej obecności; jak powiedziałaś, może to być fajna wymiana doświadczeńSmile

Cześć cześć  Big Grin Sci-fi z elementami grozy, po przeczytaniu regulaminu myślę, że będę musiała wrzucić oznaczenie [+18].

Dziękuję wszystkim za tak ciepłe przyjęcie, bardzo mi tu przyjemnie Heart
To i ja się przywitam. Dzień dobry Wink
Witaj Narcyzo. Z tych Żmichowskich? I czy podobnie jak imienniczka, walczysz z uciśnieniem kobiet? Wink
Czym się literacko parasz? Prozą, liryką, sztuką dramatyczną?
Dzień dobry Smile
Witaj Smile
Proza poetycka, trochę poezji, czasami coś innego wyjdzie, ale rzadko Wink

Nie, z niczym nie walczę, czasem sama ze sobą ;P
Powiem szczerze, że jeszcze nie umiem się połapać w funkcjach tutaj. Co to znaczy, że mam zerowy poziom ostrzeżeń?