Via Appia - Forum

Pełna wersja: PRZEDSTAW SIĘ
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cytat:btw: miriad, a Ty zamieściłeś swoje zdjęcie w wątku do którego link podałeś? ;>
hah, czułem, że ktoś mnie pobije moją bronią, normalnie czułem to.
nie zamieściłem. ale ja nie jestem ani mały, ani piekny.
a może tylko Ci się tak wydaje? Możesz zawsze poddać się pod weryfikację użytkowników? Chętnie zobaczę Twą gębe Tongue
Emyk, ale jesteś pewna?
Fanta, hmm... Chyba tak? W końcu na coś trzeba zejść z tego świata, a można na straszny wygląd miriada.
Witam wszystkich, których nie witałam Big Grin

miriad, miriad, MIRIAD! Obnaż sieeeeeęę!...
Krzyczcie ze mną!

Witam catt, Rorschacha, z chmurnym już na swój sposób się chyba poznałem Smile
Cytat:zapraszam do wątku http://www.via-appia.pl/forum/showthread....%C4%99cia. zweryfikujemy tę maleńkość - i nie tylko.
Pozwolę sobie na razie omijać ten wątek z daleka, wolę poznawać Wasze wiersze i opowiadania, twarze mają mniejsze znaczenie. Liczę na wzajemność w tej kwestii. ; )

Cytat:a pisujesz coś?;>
A pisuję, trochę pisuję. Różności.

Cytat:p.s. ja nie jestem człowiekiem, jestem lelkiem kozodojem, powinnaś mnie polubić.
A miałam nadzieję, że zostaniesz jednym z moich chlubnych wyjątków...

Cytat:Baw się tu dobrze, komentuj i publikuj
W takiej dokładnie kolejności pewnie? ; ) Będę się dobrze bawić, to jest pewne.

Cytat:też jestem czekolado, książkoholiczką.
Ooo! Milka? ;>

I cześć wszystkim, których nie zacytowałam. : )

Cytat:A miałam nadzieję, że zostaniesz jednym z moich chlubnych wyjątków...
jak mam to rozumieć?;>

Cytat:Pozwolę sobie na razie omijać ten wątek z daleka
a więc pozwalam sobie wierzyć, że humbug to był i czcze gadanieTongue (to o piękności z maleńkością w parze idącąTongue )
Cytat:Emyk, ale jesteś pewna?
a ty, kwa, co? jakiś problem? - że tak troskliwie zaindaguję.
Zanim uznasz, że to nudne co czytasz, zaufaj mi.
Weź głęboki oddech i zabierz rękę z myszki lub touchpada.
Myśl się pojawi - obiecuję. Co by się stało, gdyby każdy z was przy słowach, które czyta napisał kilka własnych słów? Dopiero potem ocenił. Jaki wywiera efekt na drugiego człowieka taki rodzaj docenienia go? Przecież niemal każdy z Nas zostawia tu cząstkę siebie, niekiedy tą najintymniejszą, bądź najskrytszą.
Obiecałem.
Czy pojawiła się już myśl...?

Witam wszystkich serdecznie Smile
Witaj, Hank.
(19-07-2013, 16:46)miriad napisał(a): [ -> ]
Cytat:A miałam nadzieję, że zostaniesz jednym z moich chlubnych wyjątków...
jak mam to rozumieć?;>
No, że miałam nadzieję na to, że będziesz kolejnym człowiekiem, którego polubię - czyli wyjątkiem.

Cytat:Pozwolę sobie na razie omijać ten wątek z daleka
a więc pozwalam sobie wierzyć, że humbug to był i czcze gadanieTongue (to o piękności z maleńkością w parze idącąTongue )
Wierzyć możesz w co chcesz, nie śmiem Ci zabraniać. : )

Witam wszystkich serdecznie!
Cześć, jestem Artur i dopiero zaczynam swoją przygodę z poezją. Mam nadzieję, że na tym forum będę mógł sie podzielić swoją twórczością z wami. Niestety, to nie jest popularne żeby mężczyzna zajmował się pisaniem wierszy (szczególnie jeśli się jest w liceum). Także mam nadzieję, że was zaskoczę Wink Cool
Cześć! Baw się dobrze, publikuj, komentuj też współbraci po piórze. Miłej zabawy! Smile

adammaliniak

Witam wszystkich forumowiczówSmile Cieszę się, że w znalazłem forum o tej tematyce, chciałbym, żeby ktoś moje wypociny ocenił Tongue