Via Appia - Forum

Pełna wersja: PRZEDSTAW SIĘ
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Świeże mięso! Wink

Hej, miło Cię tu widzieć. Smile
Bel... Wyrażaj się, bo nam się user wystraszy Wink.
Witam i pozdrawiam cieplutko!
No już, już - jak nieświeże, to też miło. Wink
Jestem świeże mięsko? Czuję się zaszczycona, choć powiem szczerze, że w poniedziałkowe poranki niezbyt świeżo się czuję. Tongue <tak mi się skojarzyło>
Witam, pozwalam sobie na powitanie ze względu na podeszły wiek, mocno podeszły.
Przeczytałem trochę książek, znacznie ponad średnią krajową. Jestem fanem s-f a w szczególności fantasy. Dokładnie 11 miesięcy temu postanowiłem zabrać się za sklecanie własnych utworów, poważniej nim czyniłem to poprzednio. Pierwsze próby podjąłem w okresie Dwóch Światów zabawiając się na pewnym forum, które dawno temu przestało istnieć.
Jestem burakiem i dlatego pozwalam sobie stwierdzić, iż burakowi wiele można wybaczyć.
Hej, burak, pozdrawia ''znajoma z widzenia'' z Artefaktów. Wink
Witaj, doskonały jest ten pies tropiący. Tylko dlaczego za warzywem?
Wink
Nie, żebym miała pojęcie, o co Ci chodzi, ale pozwolę sobie odpowiedzieć: a dlaczego nie? Tongue
O pieska na awatarze. Wink
Ten pies akurat nie myśliwski. Mix Kaukaza. Smile Niestety półtora roku temu musiałam ją uśpić. Teraz mam adopcja i on jest akurat bardzo myśliwski Big Grin
(Psa zaczaiłam, ale warzywo? Chyba, że miałeś na myśli samego siebie, jako prawdziwego buraka Big Grin )
Witaj Karen:Big Grin
WitajcieSmile
Hej! Miło Cię widzieć na naszym forum! Rozgość się, zapraszamy. Smile
Witajcie! Jestem świeżakiem na tym forum i mam nadzieję, że zagoszczę tutaj na dłużej Smile Pozdrawiam.