Via Appia - Forum

Pełna wersja: PRZEDSTAW SIĘ
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Black.. No jak bym miał nie pamiętać. Pamięć to mam jak słoń Smile. Oczywiście że pamiętam. Ty tak przelotem, czy wracasz do nas na dłużej. Przyznam, że wolałbym tą drugą opcję. No i co znaczy to "dorośnięta" Wink.
Cześć, na imię mam Gabrysia, lubię smutne wiersze i straszne historie. Zbieram sekrety i piszę o nich wierszyki, które brzmią raczej źle, ale staram się, aby brzmiały lepiej. Kiedyś napiszę coś dobrego, ale jeszcze na to nie pora. Dzień dobry!
Witaj w klubie mroczna duszyczko. Chętnie poczytam te "raczej źle brzmiące wierszyki". Dawaj, wrzucaj!
Angel
Cześć! Straszne historie to moje klimaty. Smile
Mam nadzieję, że rozwiniesz się i będzie nam dane przeczytać "coś dobrego". Najlepiej pod jakimś znanym wydawnictwem. Wink
Rozgość się! Jesteśmy raczej mili. Angel
Z naciskiem na "raczej" Big Grin
Bel, zaraz poczytam Twoje straszności, skoro to Twój klimat! czarownico - dzień dobry, zatem i ja będę (raczej) miła, z wzajemnością! Wink
Niestety pousuwałam swoją tfurczość, ale chyba jest coś jeszcze w pojedynkach. Sad
Polecam teksty Hanza - jest naszym forumowym Stephenem Kingiem. Smile
Kolejna mroczna duszyczka do kolekcji, mvhah!
Witaj w naszych skromnych progach Big Grin Pisz, komentuj i baw się dobrze.
Czekam na Twoje straszne historyjki (sama od nich zaczynałam Heart) i wiersze!
(14-06-2016, 11:14)AnnabelLee napisał(a): [ -> ]...lubię smutne wiersze i straszne historie.
... no to masz problem. Na Forum można znaleźć wyłącznie straszne wiersze i smutne historie.

(14-06-2016, 11:14)AnnabelLee napisał(a): [ -> ]Zbieram sekrety i piszę o nich wierszyki, które....
Erotyka zawsze w cenie. Czasami sobie myślę, że gdyby na świecie nie było erotyki, nie byłoby również poezji.

(14-06-2016, 11:14)AnnabelLee napisał(a): [ -> ]Kiedyś napiszę coś dobrego
Ja też, ja też, ja też...

(14-06-2016, 11:14)AnnabelLee napisał(a): [ -> ]...ale jeszcze na to nie pora.
Pora sama przyjdzie.

(14-06-2016, 11:14)AnnabelLee napisał(a): [ -> ]Dzień dobry!
Szczepan wita serdecznie.
Cytat:.. no to masz problem. Na Forum można znaleźć wyłącznie straszne wiersze i smutne historie.

To nie jest prawda!
Angel
Wolę historię o złamanych sercach niż erotyki, chociaż cholera, mam koleżankę, która piszę świetne, może ją namówię, żeby je tu wrzuciła. Szkoda, żeby taki erotykowy talent się marnował, bo napisać dobry erotyk, to wielka sztuka i rzadko mi przychodzi takie czytać. Tutaj ktoś erotykuje?

No cześć! To i ja coś wrzuciłam <obgryza paznokcie> tylko mnie nie zjedzcie (i nie zjedźcie) na początek za mocno!
A jaki ta koleżanka ma pseudonim w necie? Może czytałam. :p Poważnie to było parę epizodów tu i ówdzie, ale za mało na wciąganie tematu na forum. (damn!)
(30-11-2012, 12:02)RootsRat napisał(a): [ -> ]Jesteś nowy/a na forum? W tym wątku możesz się przywitać i powiedzieć nam coś o sobie Smile

Obecny wątek zastąpił dział Przedstaw Się, zgodnie z tym postem.

WitamSmile

WitamSmile Jestem Ewa. Piszę od końca września - wyłącznie poezję
( jeśli można to tak nazwać Tongue).
Siemanko! Miło mi powitać nowego użytkownika!
Cześć!
Pisz, komentuj, baw się dobrze Big Grin Z niecierpliwością czekam na Twoje wiersze.