Via Appia - Forum

Pełna wersja: PRZEDSTAW SIĘ
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć Mateusz! Smile

Cytat:Moi ulubieni pisarze to Tom Clancy, J.R.R. Tolkien, Sir Conan Doyle, Stephen King i Jakub Pawełek. Czytam głównie thrillery Political-Fiction.
Już Cię lubię Big Grin
Pisz, komentuj i przede wszystkim baw się dobrze!
Już napisałem Smile
Szkoda że mały ruch na tym forum jest.
Kwestia czasu Smile Kiedy zaczynałam udzielać się tutaj, ruch był naprawdę spory. Potem ludzie stopniowo zaczęli znikać (brr, jak to brzmi). Tak czy tak, próbujemy rozruszać towarzystwo Big Grin
No to aby zadośćuczynić regulaminowi, witam się i ja. Fenrir, były recenzent, od czasu do czasu prozaik (ale to w moim przypadku bolesny i powolny proces), obecnie zawodowo związany z wydawnictwem Genius Creations, co zresztą finalnie "wymusiło" na mnie założenie konta na forum. Smile
Siemasz. Smile

Służymy radami, w miarę możliwości. Niestety okres wakacyjny jest dla wielu nieco napięty, przez co rzadziej wpadamy na forum, ale w najbliższym czasie powinno się trochę rozkręcić, to nasze towarzystwo. Angel

Mamy nadzieję, że to "wymuszenie" poskutkuje syndromem Sztokholmskim. Big Grin
Witaj!
Pisz, komentuj i baw się dobrze Big Grin
Mam nadzieję, że nie zwiniesz się po konkursie Angel
Czołem Smile
Jestem Farmer i natknąłem się na to forum w poszukiwaniu ujścia dla swoich sarkastycznych i abstrakcyjnych przejawów "tak zwanej" twórczości.
Piszę limeryki, które dotychczas cieszyły (?) tylko moje oczy, zatem wszelkie rady/opinie/uwagi są głównym(choć nie jedynym) celem mojej tu obecności Smile
Zainteresowanych odsyłam do działu satyra Smile

A tak ogólnie to mam 25 lat i wiodę nudne życie pod tytułem praca<->dom.
Codziennie okładam się stalowym prętem po łbie, że tak mało czytam. Niestety czas nie guma Smile
Jeśli już się za coś łapię, to raczej współczesność- King, Dukaj, Eco, Kotowski itp.
I rzecz jasna staram się nadrabiać klasyki literatury, bo niestety mam w tej kwestii braki Sad
Z tego, co zdążyłem dotychczas zauważyć, także i na tym forum sporo tekstów skupi na sobie mój wzrok Smile
No cóż. Powiem Ci tylko: Witamy serdecznie. Rozgość się, ale i bacz na regulamin Smile.
Pozdrawiam.
Witamy, mam nadzieję że zagościsz tutaj na stałe))
Antaran atishanSmile
Po jakiemu to?
Farmer, no, no, no, na dwa fronty?
I nawet Fenrir się tu zjawił.
Jaki ten świat mały.
Witajcie, lubię książki Małgorzaty Musierowicz, ostatnio zachwycam się późno odkrytą przeze mnie serią Corinne Hofmann o Afryce.

Zakaz umieszczania linków bez zgody administracji. - B6
(11-09-2015, 07:17)Antonia napisał(a): [ -> ]Farmer, no, no, no, na dwa fronty?

Żeby tylko! Smile
"Dukaj" - już cię lubię!
Witam na forum, wrzucaj, ale i skomentuj coś czasem Big Grin