Via Appia - Forum

Pełna wersja: PRZEDSTAW SIĘ
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ocenimy na pewno.

Ty natomiast rozejrzyj się po forum i pobuszuj. Jeżeli Ci się uda, Twój tekst zostanie wyróżniony, sam zaś również oceniaj teksty zamieszczone na forum Smile

Wysłane za pomocą programu Tapatalk

Hej. Smile
Jestem szesnastoletnią wariatką, która kocha pisanie i robi to od 6 lat, jednak niczego jeszcze nie dokończyła.
Jaka jestem? Wrażliwa. Niezwykła. Radosna. Zamknięta. Rozgadana. Skomplikowana. Nieidealna. Oryginalna. Dziwna. Inteligentna. Zwariowana. Nietuzinkowa. Uprzejma. Mądra. Tajemnicza. Ciekawa. Rozważna. Tolerancyjna. Egoistyczna.
Przemądrzała. Chytra. Leniwa. Krnąbrna. Mściwa. Zła. Szalona. Kreatywna. Przyjacielska. Ufna. Samolubna. Wieczna optymistka, choć uwielbia narzekać. Niepoprawna marzycielka, potrafiąca twardo stąpać po ziemi. Bohatersko odważna, lecz panicznie boi się pająków. Wybitnie zdolna i największy leń świata. Wredna zołza, kochająca świat i wszystkich wokół.

Jak widać - jestem pełna sprzeczności. ;p
Pozdrawiam.
Cześć, baw się u nas dobrze. Smile
zapomniałaś dodać: skromna.
witaj. nie masz aby jakiegoś juliana w rodzinie? ;>
Czy ja wiem, czy jestem skromna? Smile)
Dzięki za powitanie.
(14-08-2013, 17:30)Literacka N. napisał(a): [ -> ]Jaka jestem? Wrażliwa. Niezwykła. Radosna. Zamknięta. Rozgadana. Skomplikowana. Nieidealna. Oryginalna. Dziwna. Inteligentna. Zwariowana. Nietuzinkowa. Uprzejma. Mądra. Tajemnicza. Ciekawa. Rozważna. Tolerancyjna. Egoistyczna.
Przemądrzała. Chytra. Leniwa. Krnąbrna. Mściwa. Zła. Szalona. Kreatywna. Przyjacielska. Ufna. Samolubna. Wieczna optymistka, choć uwielbia narzekać. Niepoprawna marzycielka, potrafiąca twardo stąpać po ziemi. Bohatersko odważna, lecz panicznie boi się pająków. Wybitnie zdolna i największy leń świata. Wredna zołza, kochająca świat i wszystkich wokół.

O JEZU.
Witaj i... realizuj się.
Witam wszystkich, jestem LDream.
Mój pobyt tutaj zawdzięczam m. in. S. Dardzie. Dlajaj maczał w tym też swoje palce, bawiąc mnie swoją "mleczną" publikacja do łez.
W wolnych chwilach śpiewam, maluję, pisuję. Co z tego pisywania wyjdzie, sama jeszcze nie wiem. Faktem jest, że podróż przelewania pomysłów na komp-kartkę została rozpoczęta i sama jestem ciekawa, jak się skończy i czy w ogóle...
Tak czy inaczej miło Was poznać. Fajnie tu!...Smile
Jak się skończy? Czy w ogóle? Raczysz żartować;] oczywiście, że się skończy, i to tragicznie - pogrzebem. Nie powiem ci tylko, czy stypa będzie zakrapiana alkoholem czy raczej łzami, tudzież czy w ogóle się odbędzie.
Więcej wiaaary! My, persona wybitne i poza kręgiem tuzinkowych, idziemy do ziemi płytko, bez klaki i na koszt państwa.
Dzień dobry!
Moimi ulubionymi gatunkami są fantastyka i historia.
Piszę jednak także wiersze.
Witaj! Czemu masz nick jak lasy na Syberii?
Sam nie wiem. Tak jakoś gdy wymyślałem nick to było pierwszą sensowną nazwą jaka mi przyszła do głowy.
Cześć Big Grin
pisz, czytaj, komentuj a przede wszystkim baw się tu dobrze Wink
Cześć, baw się dobrze! Smile A nick skojarzył mi się w jakiś sposób z powieściami Szklarskiego, hehe. Pozdrawiam!
Witam. Tutaj SennaWielebna, w życiu Wiktoria. Szukałam miejsca, które skupia ludzi podzielających moją pasję i znalazłam. Dopiero szkolę warsztat, ale przecież nadrzędna zasada "Jak stać się dobrym pisarzem/poetą" to "Pisać, pisać, pisać". A więc piszę i myślę, że za 10 lat może wreszcie spodoba mi się jakiekolwiek moje dzieło Smile Pozdrawiam Was wszystkich, miło poznać!
Cześć Big Grin Pisz, pisz, pisz i będzie dobrze