Via Appia - Forum

Pełna wersja: PRZEDSTAW SIĘ
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Znając mnie, pewnie w końcu się przełamię i wystawię swoje 'dzieła' na pożarcie krytyków Wink
Laj, ten: http://www.via-appia.pl/forum/showthread.php?tid=5126
zakochałam się w jej twórczości, szkoda, że dawno już nie była na forum. Ale kilka perełek też znalazła. A i dzięki za powitanie Wink
Drodzy forumowicze
Ja na was gorąco licze
Pomórzcie początkującemu
Na waszą pomoc liczącemu
Co prawda kunszt mam mały
Wystawiam same hały
Lecz mnie wysłuchajcie
Moje następne wiersze przeglądajcie
Możecie mnie polecić znajomym
Bo wiecie, że ja znam rym

To takie, powitanie, wiem, że poziom wiersz jest niski, ale robie to głównie dla przyjemności. No i przyznajcie nic lepiej nie trafia do prostej ludności.
Na dobry początek polecam zaprzyjaźnić się z ortografią Smile
To na koniec Big Grin Najpierw chociaż tekst. No i chce odpocząć od ortografi, było dziś dyktando... 4... no ok xD
Jesteś bardzo mądrym człowiekiem.
Znalazłam Was w internecie...Trochę sobie tutaj przystanę jeśli pozwolicie.
Pozwalamy, pozwalamy... Będziesz coś pisać?
Dawno nikogo nie witałem, więc do wszystkich - serdecznie witamy Wink
(27-09-2013, 14:32)Zguba napisał(a): [ -> ]Dawno nikogo nie witałem, więc do wszystkich - serdecznie witamy Wink

Fakt, trzeba sobie nabić posty. Big Grin
O ile pamiętam posty nie są naliczane w Powitaniach. Zmieniło się?


EDIT: Zmieniło...
Pozwalamy, pozwalamy... Będziesz coś pisać?
--------------------------------------------------------------------------------
Coś tam wkleiłam, ale bez echa i z minimalnym czytaniem...echUndecided
Spoko, spoko... Będą komentarze... Nie podłamuj się
Witam Smile Zostałem tutaj zaproszony po części przez bardzo miłego autora Za Progiem oraz po części przez bardzo miłą Panią redaktor Via Appia. Z wykształcenia jestem anglistą a z pasji grafikiem. Nie umiem pisać, potrafię za to czytać. Jestem fanem amerykańskich komiksów, a zwłaszcza Marvela (aktualnie zaczytuję się w czwartym tomie Essential X-Men). Gdy sięgam po książkę jest to przeważnie coś z kategorii II wojna światowa/horror/fantastyka.
Nie bądź znowu taki skromny, na pewno napiszesz coś dobrego. Tylko nie w poezji, bo tamtejsi krytycy są bardzo drobiazgowi, a niektórzy nawet niemiliTongue