Via Appia - Forum

Pełna wersja: PRZEDSTAW SIĘ
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć nowym użytkownikom, bawcie się dobrze! Smile
Witam.
Piszę już od wielu lat. Moim największym marzeniem jest dokończenie bardzo długiej już, wielowątkowej powieści.
Wróciłam tu, by szukać natchnienia i pozbyć się błędów, które zapewne popełniam Smile
Witaj.
"wróciłaś"? Byłaś u nas już wcześniej?
Tak. Miałam przyjemność być tu, kiedy to forum liczyło mniej niż 700 użytkowników i choć uwielbiałam być tu Krytykiem, codzienność mnie dogoniła.
W porządku.. W takim razie miło powitać dawną osobistość.
Wiesz co i jak więc oszczędzę ci wstępu.
Cześć! Strasznie fajny awatarek Wink
Witam jestem Łapa prowadzę od niedawna bloog i piszę:

-opowiadanie fantasy pt. "Obrońca Pół Krwi" niestety nie mam nikogo do korekty kto ma doświadczenie i muszę korzystać z pomocy znajomych
-wierszorapy czyli takie moje połączenie wiersz z rapem
Dzień dobry, witam ukłonem.

Mój nick może zatuszować płeć, jednak jestem kobietą.
Piszę, rysuję, ucieleśniam scenariusze znajdujące się w mojej głowie.
Forum znalazłam szukając odpowiedzi na kilka nurtujących mnie pytań.
Oczekuję oryginalnej krytyki, zrozumienia niekonwencjonalnego, a wręcz czasami depresyjnego stylu bycia oraz egzystencjalnych pogaduszek.

Mam nadzieję, że wywrę dobre wrażenie pozostawiając po sobie kilka śladów co jakiś czas.

Pytania mile widziane.
Witaj,
komentuj, publikuj i baw się dobrze!
Dobry wieczór. Przepraszam, ale nie lubię, a może nie potrafię pisać o sobie. Link do tego Forum znalazłem po dość długim grzebaniu w sieci. Przeczytałem uważnie Regulamin, ale nie znalazłem żadnych uwarunkowań dotyczących terminów publikacji własnych tworów; czy nie ma żadnego okresu karencji bądź innych warunków (np. ilość postów) które należy spełnić? Zależy mi na wszelkiej ich ocenie i opiniach. Ze swej strony chętnie zapoznam się z publikowaną tu twórczością i - jeśli można - wypowiem się o niej w miarę moich możliwości.
Z poważaniem
Gorgiasz
Dzień dobry.
Dawno nie pisałam, zarejestrowałam się w poszukiwaniu odrobiny motywacji i jakiegoś takiego, nie wiem... Swojego miejsca w sieci?
Nie wiem, czemu wybrałam to forum, ale mam nadzieję zostać tu na dłużej Smile.
Witam nowo przybyłych Wink

Gorgiaszu, bardzo się chwali przyswojenie regulaminu. Nie ma zadnych okresów karencyjnych, jedynym ograniczeniem jest wstawianie jednego tekstu na 24h w poezji

Zapraszam Was oboje do komentowania, publikowania i rozwijania swoich umiejętności.

Castanei, po sobie wiem, że pojedynki są bardzo motywujace do napisania czegokolwiek, więc polecam tę zabawę Wink
Witam wszystkich. Nazywam się Marcin. Piszę wiersze już rok-dwa, do tego interesuję się publicystyką - moje teksty można przeczytać na serwisie northkorea.pl, gdzie co jakiś czas zamieszczam coś nowego Smile.
Studiuję Informatykę w Bielsku-Białej. Nick Plusce wziął się od nicku C++ (język programowania), pod którym to występowałem na kilku forach literackich jakiś czas temu. I ciekawostka - przez długi czas, jak się tą nazwą posługiwałem, nie miałem autentycznie prawie żadnych planów związanych z informatyką. Przeznaczenie? Tak, w tym momencie programuję dokładnie w C++ Big Grin.
Dlaczego to forum? Zależy mi na dużej aktywności, a tą tutaj zaobserwowałem na tle wielu innych portali. Spodziewam się pozytywnej atmosfery i oczywiście liczę na poznanie nowych, przyjaznych i twórczych osób. Pozdrawiam! Smile
Witaj. Cieszę się, że dołączył do nas ktoś nowy. Szczególnie, że nasze forum też nie jest ostatnio zbyt aktywne Smile ale to się zmieni. Na pewno będę Cie czytać, spotkamy się w poezji, a publicystyki też nie ominę.
Pozdrawiam.
Witamy, poezji jak zwykle nie polecam, bo wszyscy mają pretensje o częstochowskie rymy i recenzenci potrafią dać w kośćTongue