Via Appia - Forum

Pełna wersja: PRZEDSTAW SIĘ
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
To bardzo zabawna sprawa - jestem tu od roku i, ku zgrozie orędowników dobrych manier, zapomniałam się przedstawić! Mam nadzieję, że mimo wszystko wybaczycie mi tę okropna gafę.
Jestem Taiteilija (ewentualnie Justyna), lat aktualnie 18, dosyć ekscentryczna, raczej aspołeczna, wyrażająca swoje koślawe "ja" poprzez gorsze, lub lepsze teksty i rysunki.
Uwielbiam muzykę rockową (głównie starą), muzykę metalową (głównie symfoniczną), filmową i klasyczną. W centrum moich muzycznych pasji znajduje się zespół Nightwish, ale cenię również wykonawców takich jak: Danny Elfman, The Doors, Mozart, Beethoven, The Rolling Stones, Guns N' Roses czy John Williams (jest tego naprawdę dużo, więc na tym skończę)...
Niektórzy z was zapewne mnie kojarzą z czegoś, co względnie mi się udało, a mianowicie z opowiadania pt. "Kroki". No, i z kilku takich tworów, które nie udały się zupełnie - jak wiersz "8".
Głębokie ukłony, witam serdecznie wszystkich użytkowników! To ja wielka spóźnialska! Big Grin
Siemka Big Grin
Witaj! "Kroki" pamiętam, bardzo dobry tekst. Baw się dobrze! Smile
Czeeeść... Pamiętaj, lepiej późno niż wcale jak to mawiają.
Witajcie. Dostałem się na waszą stronkę, jak zobaczyłem reklamę na Gildii. Od najmłodszych lat interesuję się fantastyką od mojego dziadka, który był wielkim fanem literatury fantastycznej, popularnonaukowej i komiksów. Ja osobiście najbardziej interesowałem się zoologią i astronomią. Różnorakie zainteresowania mam chyba po nim i tak też mi zostało. Ostatnio te zainteresowania mi przygasły, nie mam za bardzo z kim porozmawiać o fantastyce, dlatego też oto tu jestem. Od dłuższego czasu lubię tu zaglądać i czasem coś waszego poczytać. Obecnie trochę zainteresowałem się fotografią, być może jak się przełamie jakieś zdjęcia pokażę. wiersze i opowiadania także pisze, tylko bardziej tak dla terapii, ale ktoś mi wspomniał, że trzymanie takich rzeczy tylko dla siebie to trochę bez sensu. Mam nadzieję, że pokarzecie mi co jest źle i nauczę się lepiej pisać. Z góry przepraszam za nieporadność, jestem bardzo nieobyty z internetem. Wybaczcie gadulstwo. Tak więc bardzo się cieszę, że się przełamałem i zagadałem do was. Pozdrawiam!
Cześć Big Grin
cieszę się, że się odważyłeś, przełamałeś zgadać, teraz tylko zostało co nie co wrzucić do poczytania Wink zachęcam!
Witaj na forum, Ahabie Smile Pozaglądaj też do innych działów oprócz Fantastyki, sporo u nas różności!
Witaj i baw się u nas dobrze! Smile
Jeśli chcesz, to coś wrzućWink. Jakiś tekst się zawszę przyda. Powodzenia w karierze forumówicza i baw się dobrzeBig Grin
Wybacz - to nie złośliwie.

"Mam nadzieję, że pokarzecie mi co jest źle i nauczę się lepiej pisać. "
PokaŻemy Big Grin
Miło mi was poznaćSmile
Cześć. : )
Jestem osobą na etapie nieustannego darcia kartek, cierpiącą na brak systematyczności i dochodzącą do wniosku, że jej pomysły nie mają sensu po trzech zdaniach, także od dłuższego czasu moja twórczość kończy się po paru stronach niestety. Ale w związku z tym, że kiedyś miałam znacznie większą mobilizację z powodu forum, na którym się udzielałam, a które się rozpadło, postanowiłam spróbować tutaj. : )
Siemka Big Grin
Olej darcie kartek - przerzuć się na klawiaturę Wink To znaczy nie drzyj jej, ale tu łatwiej się kasuje tekst Big Grin
I czekamy na twoje teksty Smile
Terve... Znaczy cześć.
Jestem Paula. Moją obecność tutaj (którą wkrótce pewnie przeklniecie ;>) zawdzięczacie pannie Taiteiliji (jejku, fińskie wyrazy odmienione zgodnie z polskimi zasadami wyglądają okropnie). Nie wiem, co napisać o sobie. Na forum o książkach czy muzyce jestem w stanie w takim temacie napisać swój życiorys, ale tutaj mam jakąś blokadę, nie chcę się od razu kompromitować (aczkolwiek to i tak z pewnością wkrótce nastąpi). Wink
Piszę głównie wiersze, chociaż nie jestem przekonana, że nazywanie tych dzieł w ten sposób nie jest bluźniercze. Męczę też pewną "powieść", ale nie sądzę, by miała szanse dożycia do ukończenia.
Jeżeli jeszcze nikt nie umarł z nudów, czytając ten post, to dodam, że interesuję się także muzyką... Ledwo napisałam to zdanie nasunęło mi się stwierdzenie: "z czego wynika mój wybór ulubionego poety: Tuomas Holopainen", wybaczcie, takie skrzywienie.
Ym... co to ja chciałam...? A.
Miłego wieczoru. Wink
Cześć Big Grin Twój post zdecydowanie nie zanudził Wink Baw się tu dobrze, publikuj i pisz Big Grin