Via Appia - Forum

Pełna wersja: Zepsuj marzenie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czyli miliardowym dłużnikiem na świecie.

Razem z McGyverem zbudujemy helikopter z biszkoptów i kubeczków po Coli, a potem polecimy razem do Świebodzina obejrzeć pomnik Jezusa przy zachodzie słońca.
Niestety przez swe łakomstwo pożresz biszkopty nad środkiem morza, przez które będziecie lecieć, a potem już tylko PLUM i BUL, BUL, bul...

Dostanę centylion dolarów amerykańskich...
Które okażą się fałszywe przez co trafisz do więzienia.

Nie mam marzeń ^^
Ale jest to tylko marzenie.

Test0wanie wbije na forum...
Ale nikogo nie będzie i serwer padnie.

Bill Gates będzie mi miesięcznie przelewał 100 tysięcy złotych do końca życia (a potem jego spadkobiercy, jakby co).
Czyli do dziś.

Założę hodowlę niezniszczalnych świnek morskich, dzięki czemu ich sprzedaż będzie mi przynosiła miliony zysku!
I przyjdzie Urząd Skarbowy i wsadzi do więzienia za nieopłacone podatki.

Znajdę 1 grosz na chodniku.
Złapiesz go, wypadnie ci z ręki i potoczy się, a ty w pogoni za nim uderzysz się w palec u nogi i złamiesz go, po czym, podskakując na jednej nodze stracisz równowagę i wpadniesz pod samochód prowadzony przez adwokata, który cię zaskarży o zarysowanie zderzaka i do końca spędzonego na rehabilitacji życia nie wypłacisz mu się z odszkodowaniem.
;P

Wcale nie chcę wyjechać na wakacje w góry.
Więc pojedziesz nad morze i się w nim utopisz.

Kupię sobie fajną książkę...
Cóż za szkoda, że napadną Cię rabusie którzy oskubią Cię dokładnie ze wszystkiego co przy sobie masz - od książki do ubrania. Już Ci współczuję widząc oczami wyobraźni jak stoisz taki nagi, a to pierwszy dzień gdzie temperatura zeszła do -5 stopni.


Wyhoduję różowego banana
Przyjdą do ciebie narodowcy i go spalą.

Przejdę na emeryturę w wieku 30 lat Smile
I będziesz dostawać 550 zł.


Skrzyżuję świnkę morską z żółwiem
i wyjdziesz TY

przestanę ząbkowaćSad
bo wszystkie zęby w wielkich dla Ciebie bólach zeżre próchnica.

dzieci przestaną robić bajzel w całym domu
Jak w końcu dom wybuchnie


nie będę siedziała dłużej u lekarza niż 10 min