Via Appia - Forum

Pełna wersja: Zepsuj marzenie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
tuż za rogatkami miasta pociąg się wykoleja.

Wyjeżdżam z przyjaciółmi na miesiąc w Bieszczady. Big Grin
...reszta jest żywcem wyjęta z filmu "Droga bez powrotu".

Potrafię rozbijać cegły pięściami.
(13-03-2011, 16:39)almuric napisał(a): [ -> ]Potrafię rozbijać cegły pięściami.

Jak ma się tytanowe protezy w miejsce odgryzionych przez wściekłego zajączka oryginałów to nie taki wielki wyczyn...


Ludzie rezygnują z dziwnej rozrywki jaką jest demolowanie koszy na śmieci i rozwalanie ich zawartości na cały chodnik...

i przerzucają się na jeszcze fajniejszą rozrywkę jaką jest demolowanie ludzi i rozwalanie ich "zawartości" na chodnik...

ludzie na reszcie stają się logiczni.
Czyli kobiety wymierają : o (sorry,musiałem Smile).

Żenię się z Liv Tyler i dostaje czarne Ferrari w prezencie : )
Wtedy w porywie zazdrości zabijam Cię ja.

Przenoszą mi maturę na późniejszy termin!
ale i tak jej nie zdajesz (i co ciekawsze nie masz już kiedy poprawić bo czas składania papierów na studia goni... Tongue)

budują mi metro od Ząbek (gdzie mieszkam) do Łomianek (gdzie mieści się mój wydział)
Koniec budowy przewidziany na 235637 rok


Jestem odpowiedzialna
za śmierć czternastu tysięcy ludzi.

Jestem najedzony i wyspany
- twoje więzienie nieźle karmi.

Dziedziczysz 100000 funtów.
(13-03-2011, 22:56)venus-in-furs napisał(a): [ -> ]Dziedziczysz 100000 funtów.

Testament miał być na Venus-in-furs, ale jej bogaty wujek postanowił wesprzeć pewnego więźnia. (Dlaczego w SWOIM marzeniu chcesz by to Artychryst dziedziczył majątek?)

Znajduję nową piramidę egipską - większą niż ta Cheopsa i bogatszą od grobu Tutenchamona.


(a rzeczywiście, pomyłka moja mała)

ale wtedy budzisz się i boleśnie spadasz z łóżka. Prosto na kota.

Dostaję własne mieszkanie, czyste, przestronne, w miłej okolicy.
...W którym powiesiło się jak dotąd 35 kolejnych lokatorów. Żaden nie wytrzymał tygodnia...

Starczy, ze dotknę okładki a już znam treść książki, tak jak bym ja przeczytał z uwagą co najmniej 3 razy.

(14-03-2011, 21:41)almuric napisał(a): [ -> ]Starczy, ze dotknę okładki a już znam treść książki, tak jak bym ja przeczytał z uwagą co najmniej 3 razy.

Po nieumyślnym kontakcie z książką telefoniczną twój mózg eksploduje od nadmiaru danych.


Teksty discopolo zaczynają mieć choćby minimalną wartość artystyczną.

dzięki czemu rynek muzyczny upada (przecież piosenek z sensem nikt nie słuchaTongue)

mam wehikuł czasu i mogę zrobić tak żeby dwa razy była środa wieczór (w związku z tym raz idę na film "Bella" na wydział, a drugi raz do kina na "Salę samobójców" z kumplami).