Via Appia - Forum

Pełna wersja: Zepsuj marzenie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ale cały czas chodzi za Tobą ekipa z kamerą i ukradkiem kręci sceny z twego życia, które potem montują w film, w którym grasz główną rolę, bez swej wiedzy.

To ja napisałem cykl o Mrocznej Wieży;p a nie Stephen King
Cykl, o którym krytycy starają się nie mówić przy jedzeniu, zapewniając, że lepiej by było gdyby wziął się za to ktoś znany. Na przykład King.

Znajduję na ulicy złotego rubla z czasów cara Mikołaja.
ale odbiera Ci ją rzekomy syn, rzekomego syna Anastazji Nikoławnej, która rzekomo przeżyła.
Dobra. Zabawa stoi w miejscu Big Grin.

Doherty wreszcie zagrał koncert w Polsce, a ja z VIP passem spotykam go za kulisami...
(01-03-2011, 12:43)PeteDoherty napisał(a): [ -> ]Dobra. Zabawa stoi w miejscu Big Grin.

Doherty wreszcie zagrał koncert w Polsce, a ja z VIP passem spotykam go za kulisami...

W tej samej chwili jak sie z nim witasz wpada Interpol i aresztuje Pet'a za narkotyki, i Ciebie przy okazji też. A wszystko uwieczniają media.

Motorhead daje koncert w Polsce, a Lemmy zaprasza mnie na wspólne picie >:]
Kiedy się na chwilę odwracasz, dorzuca Ci do drinka pigułkę gwałtu ku uciesze całego zespołu.


Przychodzi odwilż, ale bez błota, świeci słoneczko, rośnie trawa...
... pachną kupy na trawnikach... Tongue

Dostaję wreszcie odpowiedź na list wysłany trzy lata temu...
Okazuje się, że tak naprawdę masz dwóch ojców.

Zakładam hodowlę ślimaków winniczków pod swoim łóżkiem...
(01-03-2011, 19:43)PeteDoherty napisał(a): [ -> ]Zakładam hodowlę ślimaków winniczków pod swoim łóżkiem...

Co noc atakują cię oddziały specjalne armii francuskiej, chcące odbić to cenne złoże surowców naturalnych.

Świat nie kończy się w 2012 roku...

i Justin Bieber daje koncert na otwarcie Euro.


Piję właśnie gorącą czekoladę z rozpuszczonym marszmalołem...
(02-03-2011, 14:51)PeteDoherty napisał(a): [ -> ]Piję właśnie gorącą czekoladę z rozpuszczonym marszmalołem...

i arszeniczkiem.

Uwe Boll ma ogólnoświatowy zakaz kręcenia filmów na podstawie gier.

Dzięki czemu staje się najbardziej znanym undergroundowym reżyserem XD.

Lady GaGa po raz kolejny dostaje masę statuetek Grammy, a na ceremonię przychodzi w kreacji uszytej z biednych kambodżańskich dzieci.
(02-03-2011, 16:37)PeteDoherty napisał(a): [ -> ]Lady GaGa po raz kolejny dostaje masę statuetek Grammy, a na ceremonię przychodzi w kreacji uszytej z biednych kambodżańskich dzieci.

Pozostałe nacje wschodnie bojkotują imprezę z powodu tego jawnego faworyzowania Kambodży.

Nie ma wiosny, od razu jest lato pełne roznegliżowanych laseczek wokołoBig Grin!
(02-03-2011, 17:46)Jgbart napisał(a): [ -> ]Nie ma wiosny, od razu jest lato pełne roznegliżowanych laseczek wokołoBig Grin!

Laseczek typu dwie w jednej - 180 na 120 na 180.

Paczki nie będą aż takie drogie jak obiecują piekarze.
Bo nie będzie w nich nadzienia.

W 5 części Indiany Jones'a znowu zagra Ford!