Via Appia - Forum

Pełna wersja: Zepsuj marzenie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
xD

Dasz radę... ale tylko mi. Smile

Nauczę się całej kinezjologii w godzinę!
Szkoda tylko, że akurat w tą ostatnią.

W moje ręce dostanie się instrukcja obsługi mężczyzn. Albo chociaż jakaś legenda do nich zamiast do mapy.
tak, ale po chińsku. przetłumaczę ci ją jednak Smile
trzy punkty postępowania z mężczyzną, podzielone na trzy części okresu ok dwóch godzin:
1 - daj jeść; 2 - daj się; 3 - daj spokój.


kupię sobie nieograniczony czas wolny
Miriadzie, Ty śmieszku. xD

Tak, ale ja Ci ten cały czas zajmę. :*

Dam sobie radę bez sesji poprawkowej i będę miała wolny wrzesień. Tongue
Wolny? Będę wpadać na weekendy, wrobię Cię w pozowanie.

Oddam wszystkie prace na zaliczenie do końca tego miesiąca!
oddasz, i to tuż przed końcem miesiąca. a ja wcale z chęcią je przyjmę. więc będziesz musiała napisać sobie nowe.

znajdę i przywłaszczę sobie czapkę niewitkę. o!
Ale potem się okaże, że to czapka Witka i będziesz musiał ją oddać. Tongue


Przestanę gadać głupoty.
Nie.


Znajdę czapkę, której założenie na głowę sprawi, że będę niewidzialny! I będzie ona niczyja, a stanie się moja! O!
Będziesz w niej chodził nago, bo i tak Cię nikt nie widzi, to i na praniu ciuchów oszczędzisz; i tak się do tego przyzwyczaisz, że pewnego dnia o niej zapomnisz, wyjdziesz nago na ulicę, a wtedy zamkną Cię za ekshibicjonizm, dom i rzeczy przejmie komornik, a czapka zostanie zamknięta w sejfie razem ze skarbem narodu Polskiego, czyli Hades jeden wie gdzie. Smile

Znajdę potem tę czapkę i ja będę w niej chodzić nago, ale będę miała ustawione przypomnienia i nerwicę natręctw nakazującą mi co 5 sekund sprawdzać, czy mam na głowie czapę, więc będę mogła podjadać dobre rzeczy w restauracjach, bo przecież nikt mnie nie będzie widział.
Ale kiedyś trafisz na rybkę, zwaną Fugu i podjadanie skończy się w kostnicy.

Zrobię sobie piękny tatuaż.
Muszę Cię rozczarować - cynkówka w więzieniu nie jest pięknym tatuażem.

Miłość mojego życia postanowi się (w końcu) znowu do mnie odezwać!
Bo zarząda zwrotu pieniędzy i podarków. Zbiera na bilet za granicę, by umknąć prawu. :p

Ogarnę się psychicznie.
Chciałaś chyba napisać "ogarną mnie". Co oznacza zebranie Cię z podłogi, wsadzenie w kaftan i umieszczenie w pokoju bez klamek.

W takim razie znajdę nową Miłość Życia, a o tamtej zapomnę raz, dwa!
To by mnie całkiem satysfakcjonowało, tam właściwie.

Nową miłością będzie jedzenie, będzie iść w parze z nienawiścią do ruchu i zdrowej diety. Smile

Mój tekst na podryw wreszcie zadziała!
A o świcie ON przyniesie Ci śniadanie do łóżka i zafałszuje taką oto piosenkę:

[Obrazek: bj0554iebnyu_t.jpg]


Zrobię biznes na maskotkach