Via Appia - Forum

Pełna wersja: Zepsuj marzenie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Po tygodniu uznajesz, że nikt cię nie kocha, że nie jesteś nikomu potrzebna, robi ci się smutno, dostajesz depresji, schizofrenii, histerii, paranoi, manii prześladowczej, kończysz w pokoju bez klamek.

Czas płynie dziesięć razy wolniej.
Na kiblu też siedzisz 10 razy dłużej Big Grin (myślisz też 10 razy bardziej tępo ;0)

Jestem ASASYNEM!
Kot ma na FB nick As Pik Smile więc jednak jesteście spokrewnieniTongue

Malbert usunął tego idiotycznego gifa z sygnatury Big Grin
Zmienił go na jeszcze głupszego, który sprawia, że przed wejściem na forum, wyświetla się informacja 'Aby wejść na tę stronę, musisz mieć skończone przynajmniej 21 lat'. Wink

Pracuję jako psycholog, choć nie skończyłam jeszcze nawet liceum!
Tongue
Po tygodniu wysiada Ci psychika. Przychodzą do Ciebie same stare panny i zakompleksieni czterdziestolatkowie.

W końcu ktoś się nade mną lituje i wysysa mi zadrę z palca.
I jestem to ja.

Jest lepiej.
Na dwie minuty. Potem dowiadujesz się, że twoja rodzina ma powiązania z mafią, a ty jesteś ścigany przez FBI.

Moim najlepszym przyjacielem jest Hellboy Wink
Pomyliłaś Hellboy'a z Lobo. Ojoj...

Jestem właścicielem koncernu coca-cola xD
Po tygodniu okazuje się, że jesteś tak zadłużony, że musisz sprzedać wszystko, co masz.

Zagrałam główną rolę w filmie o wampirach Heart
Eeee. To to trzeba w ogóle psuć? Big Grin

Zostałem władcą wszechświata (i okolic)!
Ale tylko we śnie Big Grin
(06-08-2011, 17:38)sithisdagoth napisał(a): [ -> ]Zostałem władcą wszechświata (i okolic)!

Wybucha rebelia, zostajesz obalony i skazany na dożywotnie dryfowanie po wszechświecie na malutkiej asteroidzie, a jedynym towarzyszem będzie radio odbierające tylko Radio Maryja.


Mój urlop nad morzem jednak się nie skończył... trwa nadal, a pogoda wciąż jest super..
Czyli po prostu wywalili cię z roboty...

Znajduję zaginione śrubki z harmonijki!
Ale zgubiłeś harmonijkę, uła uła.

Jestem naturalną blondynką.
I Twoje jedyne towarzystwo to odresowane karki uzywające "kufa" zamiast przecinka, a Twoje największe prblemy życiowe to dylemat "jakie tipsy mam sobie zrobić?"

Ugotowałem najlepszą grochówkę wszechczasów:>