Via Appia - Forum

Pełna wersja: Zepsuj marzenie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Tak się składa, że od tygodni nie pragniesz niczego innego jak zostać pogrzebanym żywcem.

Potrafię podciągać się na jednej ręce.
(17-01-2011, 19:12)almuric napisał(a): [ -> ]Potrafię podciągać się na jednej ręce.

bo to twoja jedyna.

Nie muszę się uczyć, już wszystko wiem...

(17-01-2011, 21:28)Rafał Growiec napisał(a): [ -> ]bo to twoja jedyna.

Nie muszę się uczyć, już wszystko wiem...

Szkoda tylko, że już to dawno zapomniałeś.

Podnoszę 120kg na sztandze.

Konto usunięte

Po jej opuszczeniu okazuje się, że to było zaledwie 40 xD

Spędzam upojną noc, zakrapiają alkoholem z Bradem Pittem.
Który z nadmiaru tego alkoholu zwymiotował na Ciebie w samym centrum akcji...

Do polskiego K.K. Wprowadzono karę śmierci za zgwałcenie.

(19-01-2011, 11:40)almuric napisał(a): [ -> ]Do polskiego K.K. Wprowadzono karę śmierci za zgwałcenie.

Zgilotynowali cię po wyjątkowo medialnym procesie, nim doszły wyniki badań DNA potwierdzających twoją niewinność.

Do polskiego k.k. wprowadzono karę obcięcia ręki za korupcję dla posłów na Sejm.

Konto usunięte

W Sejmie korupcja radykalnie zmalała, jednak każdej innej dziedzinie wzrosła dziesięciokrotnie.

Chcę zostać baletnicą xD
... i zostaniesz dzień przed twoim pierwszym przedstawieniem złapiesz kontuzję nogi i juz nigdy nie będziesz mogła tańczyć.

Pojadę do Paryża. Wink

Konto usunięte

palcem na mapie xD

Chcę urodzić 7 dzieci xD
Każde z inny, coraz bardziej lekkodusznym i nieodpowiedzialnym mężczyzną.

Zlikwidowano fundusz kościelny i rozliczono komisję majątkową.
Dziesiątki osób i instytucji utworzyło fundusz poszkodowanych przez fundusz kościelny i wyciągnęło z rządu 10 razy tyle co fundusz kościelny w ramach odszkodowań ;p

Dostałem podwyżkę w pracy...

...ale kolega-homoseksualista uznał, że to wywołało u niego pogorszenie nastroju i zostałeś wywalony z pracy jako homofob.

Znalazłem milion złotych i dostałem 100000 znaleźnegoSmile
(20-01-2011, 16:49)Rafał Growiec napisał(a): [ -> ]...ale kolega-homoseksualista uznał, że to wywołało u niego pogorszenie nastroju i zostałeś wywalony z pracy jako homofob.

Znalazłem milion złotych i dostałem 100000 znaleźnegoSmile

... W fałszywych banknotach, więc zaraz wsadzili Cię za kratki. Facet któremu oddałeś resztę kasy chodzi za to wolno.

Dostałem od Prezydent Oficjalny tytuł "Najbardziej Zajebistego w Kraju"Big Grin

Konto usunięte

Nie zauważyłeś gwiazdki i napisu ledwo widoczną czcionką
"ważne prze 36 minut i 40 sekund od wydania"

Chcę, żeby życie miało smak pomarańczy xD
...a pomarańcze miały smak starych butów piłkarskich po 3-godzinnym treningu.

Sejm uchwalił ustawę o "ochronie powagi i dobrego imienia twórczości Lovecrafta."