Via Appia - Forum

Pełna wersja: Zepsuj marzenie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ale o dobrze płatnej pracy możesz zapomnieć.


Widzę lodówkę pełną piwa.
(30-01-2011, 19:28)Apocalypto napisał(a): [ -> ]Ale o dobrze płatnej pracy możesz zapomnieć.


Widzę lodówkę pełną piwa.

...ale masz alergię na piwo i musisz się zadowolić sokiem z buraków.

Nowoodkrytą planetę nazwano moim imieniem!

Konto usunięte

Po czym okazało się, że ta planeta to nie planeta, a jeden z księżyców Jowisza i do tego rozpadł się po dwóch dniach.

Chcę ruskie pierogi od Jgbarta xD
a dostaniesz je ode mnie....

Potrafię rzucać na Judo tak mocno, że przeciwnik traci przytomność.
ze śmiechu.
Skończyłam projekt w terminie
potem budzisz się i okazuje się, że i tak nie zdążysz.

jestem ulubienicą mojej matematyczki (Berty Hitler)
(31-01-2011, 18:13)FantaSmaGoria napisał(a): [ -> ]potem budzisz się i okazuje się, że i tak nie zdążysz.

jestem ulubienicą mojej matematyczki (Berty Hitler)

...niestety matematyczka lubi Cię tak bardzo, że zaczyna zasypywać Cię smsami z niemoralnymi propozycjami.

Zostałem wybrany na stanowisko Prezesa ZUS, i okrzyknięty Najlepszym Prezesem WszechczasówSmile
A potem wrócił komunizm i rozstrzelano Cie jako modelowy przykład krwiopijnego burżuja.

Prawo dozwoliło na stosowanie wykrywacza kłamstw i serum prawdy w trakcie przesłuchań.
(01-02-2011, 15:23)almuric napisał(a): [ -> ]A potem wrócił komunizm i rozstrzelano Cie jako modelowy przykład krwiopijnego burżuja.

Prawo dozwoliło na stosowanie wykrywacza kłamstw i serum prawdy w trakcie przesłuchań.

...przetestowali te metody na Tobie i wykryli, że w dzieciństwie namiętnie kradłeś ze sklepów słodycze. Pod naciskami opini publicznej dostajesz 25 lat pozbawienia wolności, i dożywotni zakaz spożywania słodkich rzeczy.

Umiem latać!

Ale już nie lądować.

Starczy mi gdy śpię 3 h na dobę.
(02-02-2011, 07:37)almuric napisał(a): [ -> ]Ale już nie lądować.

Starczy mi gdy śpię 3 h na dobę.

...ale za to drzemiesz pozostałe 21h.

Następna osoba, która przyniesie mi plik reklamacji do OFE eksploduje jak balon.
Po czym własnoręcznie musisz naprawić szkody i utrzymywać czternastoosobową rodzinę delikwenta przez kolejne dziesięć lat.

Odkrywam planetę
Przylatują z niej ufoludki, niszczą Pentagon a Obama wypowiada ci wojnę.

Te ufoludki przy okazji niszczą Pałac Kultury i Nauki.
kiedy ty akurat jesteś w środku.

W końcu biorę się w garść i przemeblowuję pokój
niestety ktoś pomysłowy przykręcił Ci wcześniej szafki do ścian.
(durny pomysł)
Big Grin

rzucam zajęcia teatralne i nie występuję.