Via Appia - Forum

Pełna wersja: Zepsuj marzenie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cytat:Wybaczam.Cool
Ufff... Tongue

Który opanuje świat i Cię zabije. O.o
Dostanę akwarium i złotą rybkę. ^^ Ba... Nawet wodę i pokarm.
ale gdy będziesz je ustawiała na stojaku, to potkniesz się, przewrócisz akwarium, wylewająca się woda zaleje i zniszczy nowy parkiet, ba, przedostanie się do sąsiadów, złota rybka zdechnie w męczarniach, a Tobie szkło przetnie tętnicę udową i się wykrwawisz, zanim ktokolwiek zauważy.

wyreżyseruję oscarowy film
Wylejesz kawę na taśmę, sformatują Ci komputer, a Twoi wspólnicy dostaną amnezji.

Nauczę się rozmawiać z duchami.



Cytat:ale gdy będziesz je ustawiała na stojaku, to potkniesz się, przewrócisz akwarium, wylewająca się woda zaleje i zniszczy nowy parkiet, ba, przedostanie się do sąsiadów, złota rybka zdechnie w męczarniach, a Tobie szkło przetnie tętnicę udową i się wykrwawisz, zanim ktokolwiek zauważy.
Masz wyobraźnię Big Grin
ale zapomniałaś, że żyjesz w średniowiecznej Anglii i spalą Cię na stosie.

obrabuję bank. Bez świadków.


(25-12-2011, 17:01)Lexis napisał(a): [ -> ]
Cytat:ale gdy będziesz je ustawiała na stojaku, to potkniesz się, przewrócisz akwarium, wylewająca się woda zaleje i zniszczy nowy parkiet, ba, przedostanie się do sąsiadów, złota rybka zdechnie w męczarniach, a Tobie szkło przetnie tętnicę udową i się wykrwawisz, zanim ktokolwiek zauważy.
Masz wyobraźnię Big Grin

A co, w końcu jestem emerytowanym MG ^^
Po drodze do domu wpadniesz na staruszkę, która Cię obezwładni i odwiezie na posterunek policji. Nie udowodnią Ci winy (po drodze zgubisz pieniądze), ale ktoś zrobi zdjęcie jak obezwładnia Cię osiemdziesięcioletnia babcia i wrzuci je na Facebooka. Staniesz się pośmiewiskiem całego świata i umrzesz ze wstydu.

Przeżyję niezapomnianą przygodę, podczas której poznam miłość mojego życia. Big Grin



Cytat:ale zapomniałaś, że żyjesz w średniowiecznej Anglii i spalą Cię na stosie.
Chciałabym Tongue Chociaż spaliliby mnie na stosie nawet bez zdolności rozmawiania z duchami. Big GrinTongue
która nie odwzajemni Twojego uczucia, przeleci Cię, zostawi z brzuchem i już nigdy go nie odnajdziesz, bo pochodzi z plemienia Czukczów

wydestyluję sok z gumijagód






ps: Facebook szczerze mnie wali - nie mam tam konta - jestem wirtualnym trupem Tongue
który okaże się trujący.

Ktoś na górze okaże tyle łaski i obdarzy mnie sztuką samoobrony.



Cytat:ps: Facebook szczerze mnie wali - nie mam tam konta - jestem wirtualnym trupem Tongue
Ale jednak na forum jesteś Big Grin Więc aż taki trup to z Ciebie nie jest
i czerwono - białym krawatem

zdobędę złoty medal na olimpiadzie



Cytat:Ale jednak na forum jesteś Big Grin Więc aż taki trup to z Ciebie nie jest

Oj, jest: http://www.fantasy.dmkhost.net/gry_rpg/i...hp?nr=2585
Ale tylko w snach.

Wydam książkę.


Cytat: Cytat:Ale jednak na forum jesteś Big Grin Więc aż taki trup to z Ciebie nie jest


Oj, jest: http://www.fantasy.dmkhost.net/gry_rpg/i...hp?nr=2585

Czyżbym miała kontakt z wampirem? <ukłon>
Big Grin
o kuchni turkuci podjadków

kupię sobie konia


Cytat:Czyżbym miała kontakt z wampirem? <ukłon>

Wychowałam się na Wampirze Maskaradzie i Mrocznych wiekach, grałam w Requiem, gdy w Anglii dopiero co wyszedł, mój maturalny temat to "Motyw wampira w literaturze i filmie", posiadam całkiem sporą biblioteczkę na ten temat, przegrzebuję czasem antykwariaty w poszukiwaniu jakichś ciekawych mitologii i opracowań kulturowych, noszę ksywkę "Kapadocja" od kilku ładnych lat. no i najważniejsze: przebrnęłam przez niemiecki film Nosferatu - symfonia grozy... Nie, skądże znowu...Angel
Mały breeloczek za pięćdziesiąt groszy.

Poślubię szatana i będę rządziła piekłem.


Cytat:
Cytat:Cytat:Czyżbym miała kontakt z wampirem? <ukłon>


Wychowałam się na Wampirze Maskaradzie i Mrocznych wiekach, grałam w Requiem, gdy w Anglii dopiero co wyszedł, mój maturalny temat to "Motyw wampira w literaturze i filmie", posiadam całkiem sporą biblioteczkę na ten temat, przegrzebuję czasem antykwariaty w poszukiwaniu jakichś ciekawych mitologii i opracowań kulturowych, noszę ksywkę "Kapadocja" od kilku ładnych lat. no i najważniejsze: przebrnęłam przez niemiecki film Nosferatu - symfonia grozy... Nie, skądże znowu...Angel

E tam, myślałam o prawdziwym wampirze Tongue
Też mam niemałe rozeznanie w tych sprawach, ale wyszłam ze strefy filmów, legend i książek. Szukam wśród ludzi... Śmiesznie to brzmi, wiem... Ale mniejsza o to Big Grin
z kuchni

wytatuuję sobie smoka na plecach

(25-12-2011, 23:25)Lexis napisał(a): [ -> ]E tam, myślałam o prawdziwym wampirze Tongue
Też mam niemałe rozeznanie w tych sprawach, ale wyszłam ze strefy filmów, legend i książek. Szukam wśród ludzi... Śmiesznie to brzmi, wiem... Ale mniejsza o to Big Grin

Pierwsza i najważniejsza zasada rządząca wampirzą społecznością: Wampiry nie istnieją.
Okaże się, że masz uczulenie na tusz. Umrzesz.

Zdam maturę rozszerzoną z Angielskiego na sto procent. Big Grin


Cytat:Pierwsza i najważniejsza zasada rządząca wampirzą społecznością: Wampiry nie istnieją.
Gdybym miała zliczyć osoby, które w ciągu ostatnich kilku dni mi to powiedziały. Tongue
Ale dobra, podzielam tę opinię...
ale całej reszty nie

zagram w teatrze
Będziesz dublerką głazu numer sto trzynaście, który stoi za kurtyną. Tongue

Dowiodę, że można mi zaufać.