Via Appia - Forum

Pełna wersja: Zepsuj marzenie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(07-03-2011, 21:21)PeteDoherty napisał(a): [ -> ]Okazuje się, że jestem jedynym właścicielem komiksu, w którym spotykają się Superman i Spider-Man Big Grin.

Komiks poleca Robert Biedroń... Sad

Znam w końcu ten przeklęty alfabet grecki koine na pamieć.

...ale na egzaminie z alfabetu grackiego będziesz musiał się wykazać również praktyczną znajomością "miłości greckiej".

Opracowana przeze mnie gra karciana, symulująca rozbudowywanie w państwie aparatu terroru bije rekordy popularności.
Putin zazdrości ci tego tak bardzo, że porywa cię do Moskwy i więzi na Kremlu.

Napisałam świetną powieść o tematyce politycznej.
Ale i tak jej nikt nie kupuje, bo właśnie wyszedł "Twilight: Prequel" Big Grin. (Wybacz, musiałem xD).

Angelina Jolie znudzona życiem na najwyższym poziomie, macierzyństwem i Bradem Pittem, oferuje mi swoje usługi w charakterze pomocy domowej Big Grin.
(09-03-2011, 09:13)PeteDoherty napisał(a): [ -> ]Angelina Jolie znudzona życiem na najwyższym poziomie, macierzyństwem i Bradem Pittem, oferuje mi swoje usługi w charakterze pomocy domowej Big Grin.

Twój dom jest stale obserwowany przez paparazzo i potencjalnych porywaczy. Pudelek upstrzony jest zdjęciami twojej sypialni a plotka.pl wywiadami z ludźmi, których nigdy na oczy nie widziałeś, a którzy komentują twoje życie seksualne.


Opływam świat dookoła na moim, prywatnym luksusowym jachcie

(09-03-2011, 18:34)sileana napisał(a): [ -> ]Echhhh... Wznawiają Roswell!
Ale z powodu niskiej oglądalności zostaje zaraz zdjęty z anteny.

W końcu pojawia się film o Wolverinie, który nie jest głupio ugładzony tylko spływa akcją, juchą i ma bardzo dobrą fabułę.

W odwecie napalone fanki dewastują księgarnię.

Dostaję w prezencie książkę, o której marzyłam.
Książka jest tak stara, że rozsypuje Ci się w rękach nim zdążysz przeczytać choćby jedną stronę.

Zdaję maturę na 100% !
unieważniają Ci ją.

Napiszę w końcu te testy i zacznę grać w kosza dzień w dzień.
Jednak na boisku przebijesz sobie Spaldinga i z powodu braku funduszy będziesz zmuszony grać gumowcem za 15 zł Smile (Cholera, też kosza się nie mogę doczekać...).

Charlie Sheen zostaje moim kumplem i zaprasza na najdzikszą imprezę we Wszechświecie Big Grin.
(10-03-2011, 20:24)PeteDoherty napisał(a): [ -> ]Charlie Sheen zostaje moim kumplem i zaprasza na najdzikszą imprezę we Wszechświecie Big Grin.

Miłej zabawy na najdzikszej paradzie gejów we Wszechświecie.

Otwieram lodówkę... i wita mnie zimny, pyszny Piaścik...

"Hmmm... Scarlett Johansson robi dla mnie lap dance. "
W trakcie łamie sobie obie nogi i skręca kark, uderzając głową o stojące obok krzesło.

Okazało się, że jestem reinkarnacją Józefa Stalina i reaktywowałem ZSRR, który jest teraz pod moimi rządami!
Niestety na następny dzień trzeźwiejesz i okazuje się,że jednak jesteś sobą i niczym nie rządzisz Tongue


Spełniam swoje marzenie i skacze ze spadochronem (łuhu).
skaczesz, ale spadochron się nie otwiera


wiem czego chcę
Okazuje się, że chcesz kupić płytę Justina Biebera i iść na rękach do sklepu po makaron.

Jestem piękny!