Via Appia - Forum

Pełna wersja: Zepsuj marzenie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzień po zbanowaniu Twojego konta Tongue

Zmienią przepisy w mojej szkole, co umożliwi przychodzenie na lekcje w krótkich spodenkach i bluzkach bez rękawków.
Wyzywający strój obudzi bestię w grubym, spoconym, śmierdzącym wuefiście, który porwie cię, zamknie w domku w górach i będzie regularnie, brutalnie gwałcił do spółki z gościem od matmy i woźnym. A gdy się tobą znudzą, poćwiartują twoje zwłoki i rzucą stadu półdzikich świń hodowanych w piwnicy przez panią od geografii Smile



Odkryję przepis na pędzenie bimbru z trocin.

Bimber okaże się tak okropny, że nawet mrówka po jego skosztowaniu powiesi się za drzwiami twojej sypialni Tongue

Stworzę nowy gatunek kwiatka - skrzyżowanie storczyka i kaktusa.
Który okaże się rośliną mięsożerną i pożre cię na obiad. Tongue

Urządzę grilla u siebie.
Na którym pojawię się osobiście! Ha! Czy to nie najpodlejsze z wszystkich zepsutych marzeń?

Stałem się wszechmocny.
Jednak od razu podpadłeś i odebrali Ci moce.

Wprowadzą więcej obowiązkowych godzin wychowania fizycznego w szkole. Big Grin
lekcje te dadzą pomiędzy innymi zajęciami i w międzyczasie sanepid zamknie wszystkie szkolne prysznice na mocy durnej ustawy UE

Polacy zaczną wreszcie mówić po polsku, a nie w pokracznym okołopolskim dialekcie.
Niestety polski okaże się jeszcze gorszy niż okołopolski dialekt.

Zdobędę bilet na koncert metalowego zespołu. Heart
Jednak przy bramce okaże się że to tandetna podróbka. Zostaniesz oskarżona o fałszerstwo i zamknięta na 24 Tongue


Awansuje w pracy Big Grin
- Gratuluję awansu, otrzymałeś rangę "Bezrobotny"

Chcę cacko z dziurką.
A oto i Twoje CACKO Smile
Dziurkę ma, nawet nie jedną. A teraz się z nią ożeń Smile



Moja kapela otrzymuje Fryderyka w kategorii Rock & Metal.
"w kategorii Rock & Metal"... do lat 5ciu.

Wygrałem wybory prezydenckie i ogłosiłem się królem.
Ale ja byłam królową, a ty nie masz prawa zrzucić mnie z tronu.

Pojadę na obóz językowy do Anglii.
Samolot się rozbije i zostaniesz tylko niezidentyfikowaną mokrą plamą hen-gdzieś-tam-daleko-w-dole

otworzę knajpę dla metali
..ale i tak zamknie Ci ją sanepid

słoneczne lato będzie trwać cały rok