Via Appia - Forum

Pełna wersja: Zagadki lateralne
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
(05-01-2015, 19:10)Lynch Mob napisał(a): [ -> ]Czy jego choroba uniemożliwiała mu wchodzenie/wychodzenie z bloku?

TAK
Kobieta chciała skorzystać z windy - winda nie działała?
(05-01-2015, 19:25)Lynch Mob napisał(a): [ -> ]winda nie działała?

TAK - nie działała
To ma związek z prądem? Mąż musiał być podłączony do jakiejś aparatury? Kobieta zauważyła, że winda nie działała (nie było prądu), więc aparatura, pod którą był podłączony mąż, również przestała działać?
Lynch Mob: Zgadłeś. Gratulacje Smile

Mąż był podłączony do respiratora. Wyłączyli prąd w bloku i winda nie działała. Jak żona to zobaczyła to juz wiedziala ze mąż nie żyje.

Teraz Ty zadajesz zagadkę Smile
Zadaj jeszcze jedną, jeśli możesz.
A czemu Ty nie chcesz? Jesteś zwycięzcą, powinieneś być teraz Ty Tongue
Znasz ciekawe zagadki, a ja mam tylko jedną, o której każdy pewnie słyszał Wink

Dobra, zagadka, którą przedstawię poniżej, jest testem, który robi się więźniom w USA. Testem na psychopatię Wink

Pewna dziewczyna na pogrzebie swojej matki spotyka chłopaka, którego nigdy wcześniej nie widziała. Nieoczekiwanie dostrzega w nim mężczyznę swojego życia i zakochuje się w nim. Kilka dni później dziewczyna zabija swoją siostrę.
Jaki jest powód zabicia siostry?
Czy siostra jest bliźniaczką?
Nie .
Czy mężczyzna brał udział w zabójstwie siostry?
Czy zrobiła to by spotkać go ponownie Big Grin?
Hehe, kiedyś słyszałem tę zagadkę, Magiczny chyba zgadłBig Grin
Zgadłeś, Magiczny, Ty mały psychopato Wink

Teraz Ty zadajesz zagadkę.
Przychodzi mi do głowy pewna nieścisłość związana z zagadką Danona. Zanik zasilania nie mógł by być przyczyną śmierci męża owej kobiety. Sugerowałeś, że kobieta wyszła na krótko. Respiratory zaś posiadają samodzielne źródła zasilania awaryjnego. Zazwyczaj akumulatory, zapewniające ich pracę jeszcze dość długi czas po zaniku zasilania. Rozwiązanie takie mają wszystkie urządzenia podtrzymywania życia do których podłącza się pacjentów. W przeciwnym razie pewność ich działania stałaby pod znakiem zapytania.
Proszę o dodatkowe punkty za znalezienie błędu w logice Smile.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15