Co myslisz o userze powyżej?
#61
Fiteł - wie, co dobre, bo lubi horrory i Ala Bundy'ego.Big Grin
Odpowiedz
#62
Dobrze pisze, generalnie spoko ziom, z chęcią bym z nim poimprezowała Smile
you know that we are living in a material world and I'm a material girl.
Odpowiedz
#63
Lisek to by tylko imprezowała i bywała Big Grin
Komentując dzielę się osobistymi, subiektywnymi odczuciami, nie poczuwam się do znajomości prawdy absolutnej Wink

W cieniu
Nie ma
Czarne płaszcze

[Obrazek: Piecz1.jpg] 

Odpowiedz
#64
Kruk, rzadki na forum ptaszek, potrafi i z dystansem, i z refleksją, miniaturki to jej specjalność, a ja dawno żadnej nie widziałam :<
Odpowiedz
#65
Księżniczka - osobnik silny, zdecydowany, o języku jak miecz ze stali hartowanej, ostrzony diamentem. Nie wchodzić w drogę, chyba, że z pomocną dłonią. Wystrzegać się angielskiego Wink
Odpowiedz
#66
Zguba - człowiek od wszystkiego, pomocny gość, który zawsze doradzi, można rzec - Wujek Dobra Rada. Wink
Odpowiedz
#67
Hanzo - zboczony znawca horrorów. Spoko gość, zdecydowanie niekonfliktowy.
[Obrazek: Piecz1.jpg]

Pokój.
Odpowiedz
#68
blackpepper - ktoś do zaduszenia uściskiem. ogólnie tylko ją tulić i pozbawiać dopływu tlenu. asfiksjofilka, ani chybi.
Odpowiedz
#69
Miriad - ktoś aktywny i znający się na rzeczy.
Mogę się mylić, bo mylić się, to rzecz ludzka. Próbuję tylko pokazać moje sugestie, co jest moim zdaniem nie tak. Nie biorę odpowiedzialności za złe ich zrozumienie i poprawienie.

Tylko biel jest naprawdę czysta...
Heart
Odpowiedz
#70
Literacka N. - pozytywna osóbka, która pewnie często wywołuje uśmiech na twarzach innych Smile
The Earth without art is just eh.
Odpowiedz
#71
Lexis - fajna dziewczyna z pozytywnym nastawieniem. Ma zadatki na dobrą poetkę Smile
[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz
#72
Fajna osóbka, da się z nią pogadać Big Grin I ma sporą siłę przebicia, bo namówiła mnie na komentowanie czegoś, gdy tego nie chciałem Big Grin A niewielu może to o sobie powiedzieć.
Cała moja twórczość, z której jestem zadowolony:
Na zwłokach Imperium[fantasy]
I to jest dokładnie tak smutne jak wygląda.

Komentuję fantastykę, miniatury i ewentualnie publicystykę, ale jeśli pragniesz mego komentarza, daj mi znać na SB/PW. Z góry dziękuję za kooperacje Tongue
Odpowiedz
#73
Potrafi umiejętnie zacząć oraz rozwinąć dyskusję, choć czasem warto byłoby mu uwiązać ręce by głupot nie pisał po internetach.
Odpowiedz
#74
Comeda - zawsze na posterunku, niewątpliwie ma największy repertuar avatarów na forum Wink
Odpowiedz
#75
kiep i churlęga, namiętny onanista i amator zielonych jabłek o twardych pestkach. czekam na dzień, kiedy zobaczymy go w 997. swój.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości