Co myslisz o userze powyżej?
#91
mąciwoda, co tu myśleć. jedną ręką pisze, a drugą od razu ściera, więc nawet nie wiadomo, co ta diablica napisała - takie skompiradło. zło prymarne forum. ale konieczne Smile
Odpowiedz
#92
Nieugięty krytyk, opiniodawca z własnym zdaniem, nie każdy może go lubić, większość się cieszy z jego komentarzy pod swoim tekstem. Słucha dobrej muzyki. Spoko ziom, z chęcią pójdę z nim na piwo. Angel
Nawet tu i teraz.
Odpowiedz
#93
Poszukiwaczka, obiekt mokrych snów Mirronda, zacięta komentatorka, która z łagodnością Beaty Tyszkiewicz usiłuje wspomóc i podnieść na duchu ciemiężonych przeze mnie poetów, miła istota lubująca się w dziwnych klimatach.
nie jestem zupą pomidorową,
żeby mnie wszyscy mieli lubić
Odpowiedz
#94
Zadziora, której nie sposób nie lubić Big Grin
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#95
Człowiek w tle, ale wiecznie żywy. I jeden z filarów tego forum. Smile
Odpowiedz
#96
Belcia, Bellenisława, Belzebub <3 Bez niej to forum już dawno byłoby trupem Big Grin Świetna kompanka rozmów i jedna z niewielu osób, z którymi mogę w spokoju wypić pyszną herbatkę. Była dla mnie wsparciem na początku przygody z rysunkiem i przy powrocie na VA. No co tu dużo mówić, uwielbiam ją!
Heart
The Earth without art is just eh.
Odpowiedz
#97
Jak widzę Lexis? Jej nick kojarzy mi się naprzemiennie z Lexusem i Alexis - czyli na bogato Big Grin
Epitety do niej pasujące to: wrażliwa, sympatyczna, uśmiechnięta, pozytywnie nastawiona do ludzi, pomocna, romantyczna, artystyczna dusza, może lekko zwariowana. Złych cech nie odnotowano (może za krótko lub za płytko się znamy Wink ). No i lubi Belzebuba, którego i ja lubię.
Cool

Zapomniałam dodać, że ma hipnotyzujące spojrzenie Wink
Odpowiedz
#98
Nie znam.
To w takim razie ujmę w jak najbezpieczniejsze ramy jej postać: jest koleżeńska, uczynna, miła i przyjacielska.
Robienie u króla
Odpowiedz
#99
Giermek Król(owej) Wink Rubaszny, rabelaisowski, hedonista i trochu cynik Big Grin
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
Zdolna, ekscentryczna, elokwentna, inteligentna, pracowita, sumienna, szydercza i uparta.
Robienie u króla
Odpowiedz
Same superlatywy. Czyżbyś Waćpan znał Mirandę? Big Grin
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
Strzelam na oślep
Robienie u króla
Odpowiedz
Jak nie umrę ze śmiechu, to upiekę paszteciki z własnej roboty kiszoną kapustą z własnoręcznie zebranymi i ususzonymi na kaloryferach grzybkami Smile
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
Miranda - czasami mam okazję postraszyć z Nią w środku nocy zgubione duszyczki na VA Big Grin Energii mogę Jej tylko pozazdrościć. Jestem prawie pewna, że na żywo jest tak samo milutka i żywa (może nosi prześcieradło, w końcu duch Tongue) jak tutaj Big Grin
The Earth without art is just eh.
Odpowiedz
Lex - śliczna kobieta, żywe sreberko, stawiam że Byk albo Baran z horoskopu, bo energetyczna jak stado kopytnych! A i można by z Nią pośmigać po sabatach czarownic, w białych prześcieradłach prezentowałaby się wspaniale Big Grin
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości