Co myslisz o userze powyżej?
#46
Piramida- pozytywnie nastawiona do świata poetka, która z pewnością wiele osiągnie Big Grin
The Earth without art is just eh.
Odpowiedz
#47
Lexis - sympatyczna dziewuszka, młodziutka i uduchowiona poetka. Mam nadzieję, że proza życia jej nie popsuje - to byłaby wielka strata.
Marks BorderPrincess napisał(a):Kto tam był sędzią, bo czegoś nie czaje. Skoro Laik zaledwie kopnął w udo, a Andrzej trafił z pięści w twarz, to czemu Laik wygrał turniej?

Odpowiedz
#48
kapadocja - kojarzy mi się przede wszystkim z prozą, dużą dojrzałością, rockowymi kapelami i fajną pracą. Jestem na tak Wink
[Obrazek: Piecz1.jpg]

Pokój.
Odpowiedz
#49
blackpepper - myślę, że jakbym ją ścisnął, ale tak dobrze, i w nocy by się przyśniła...
Odpowiedz
#50
miriad - z pewnością jest fantastą całą duszą...
Odpowiedz
#51
Gadulski Smile dociekliwy ale przyjazny....dotyczyło miriad

księżniczka....schodzi czasem z wieży, ciekawa życia.
Nie umiem pisać konstruktywnych komentarzy.
Odpowiedz
#52
Fajnie pisze - wiersze i komentarze Smile nie wiem co mogę więcej powiedzieć, nie znam bliżej, ale lubię.
Odpowiedz
#53
Zyga - myślę, że ma potencjał do pisania wierszy. Ogólnie postrzegam go pozytywnie Smile
[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz
#54
Piramida88 - myślę, że można by z nią wypić ciepłe kakao na dachu w gwieździstą noc i pogadać o bolączkach tego świata Smile
Life is what happens to you when you're busy making other plans ~ J. Lennon
[Obrazek: Piecz1.jpg]
Odpowiedz
#55
Laj - myślę, że kłamczuch z niego i moczymorda, a zdziecięcenie słowa Raj w nicku nikogo nie oszuka.
Odpowiedz
#56
miriad - niestety już staruszek z niego i mam wrażenie, że jak ta śmierć ma czasem ochotę zjeść czyjeś serducho. Czasem się go boję, serio.
[Obrazek: Piecz2.jpg]
Odpowiedz
#57
Myślę, że emyk zbyt często zmienia awatar Smile

Kobieta zmienną jest Tongue // Emyk
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#58
Myślę, że Root zbyt często pozostaje w cieniu, no i zdecydowanie nie lubi zmian awatarów Big Grin
Don't get too close
It's dark inside
It's where my demons hide...


"The Edge... there is no honest way to explain it because the only people who really know where it is are the ones who have gone over."
Odpowiedz
#59
Magiczny to swój chłop, uparcie i konsekwentnie obstaje przy swoim, a przy tym jest elokwentny i kulturalny, takich ludzi nam potrzeba.


[...] we kill people who kill people because killing people is wrong [...]
Odpowiedz
#60
Black Moon - dobry szachmaciarz, aż mi przykro było jak dostałem jak dziecko ; P. I fajnie śpiewa.
Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubańczykom! Just call me F.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości