Co myslisz o userze powyżej?
#76
erotoman i zboczeniec :x ale dużo komentuje, to idzie mu wybaczyć drobne grzeszki Big Grin
you know that we are living in a material world and I'm a material girl.
Odpowiedz
#77
Lisek - wiecznie na coś narzeka na SB, ale ma fajny nick i fajnę laskę w awku, więc równowaga jest zachowana Smile
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#78
Rootsrat - zły wujek, największy biczownik na forum. Nie wchodzić mu w drogę i nie łamać regulaminów, bo późniejsze łamanie kołem i wpis na Czarną listę gwarantowe Smile Ponadto człowiek nad wyraz ambitny, nieuległy i bardzo otwarty na artystyczne doznania. Ma swoje twarde zdanie, które należy uszanowac, ale persona to wybitnie przyjacielska.
Odpowiedz
#79
Zet - prawdziwy człowiek w cieniu, gdzieś tam siedzi w systemie i gmera, poprawia, dokręca. Wyobrażam go sobie jak męską siostrę przełożoną, z tym że zamiast habitu miał by czepek pielęgniarski. Hospital's magic helper ;-)
to be a struggling writer first you need to know how to struggle
Odpowiedz
#80
Pasiasty - uwielbiam większość jego wierszy. Surrealista. Kojarzy mi się ze snami, których nie da się ogarnąć ludzkim umysłem.
Nie wiem dlaczego.
[Obrazek: Piecz1.jpg]

Pokój.
Odpowiedz
#81
blackpepper - chyba kiedyś ściskałem się z nią w autobusie, bo był taki ścisk, tośmy sie ścisnęli. a nawet jeśli nie, to powinno tak być.
Odpowiedz
#82
Po tym poście , może - marzyciel ? ale po awatarze - twardo stąpający jednak po trawie Smile
Odpowiedz
#83
Sekstus, eee, myślę, że komuś podpadł Angel
Odpowiedz
#84
Księżna - wie czego chce, ładnie się wyraża i jest rozsądna.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 4

You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#85
(dobrze, że mnie na co dzień nie słyszysz)
Root, poczciwa dusza, tylko odrobinkę niekiedy nerwowa Wink Gość zaangażowany, nie jest mu obojętne, co się będzie działo z tym światem.
Odpowiedz
#86
Zna się na rzeczy co do prozyWink
Wiersze mam grafomańskie, a rymy jak psy bezpańskie.
Brudne i mętne, jakby z powalonej głowy wzięte.
Nie wkładam w nie wiele pracy, są głupie... jak pies bacyCool
Odpowiedz
#87
Sądzę, że lubi koty, próbuje być grafomanem, ale jednego nadwornego już mieliśmy, a tak? Chyba spoko
[Obrazek: Piecz2.jpg]
Odpowiedz
#88
ODKOPUJĘ!

Myślę, że jest miłą osobą z pozytywnym nastawieniem do życia. Pisze przyjemne wiersze. Można na niej polegać.
Idealny partner do picia wina z plastikowych kubków w środku nocy w miejscu, w którym podobne zachowanie co najmniej nie przystoi, o ile nawet nie jest karalne.
I oczywiście do deklamowania w tych warunkach wierszy co najmniej niepoprawnych. Wink
Odpowiedz
#89
Forumowy rozrusznik, którego awatar kojarzy mi się z astronautą w hełmie i jestem ciekaw, czy to rysunek własnego autorstwa. Smile
Odpowiedz
#90
Odkopuję. Znowu. Big Grin

Zdolny młodzian, dobry człowiek i takiż pisarz, lecz zadatkami na wielkiego autora. Angel
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości