Via Appia - Forum

Pełna wersja: odpowiadasz szczerze i pytasz
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
A ja odpowiem na oba poprzednie pytaniaSmile Triss - Tak, bez "komplikacji"Smile
Ero - Nie, ja bym nie potrafił. Jestem zbyt uczuciowy.
Z nieznajomą w moim przypadku Tongue odpowiadam: NIE Big Grin kobieta musi mieć to coś w sobie Tongue (czytajcie: straszny ze mnie romantyk) Big Grin

Moje pytanie: Wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia?? Big Grin ot co Tongue
Nie wiem, nie doświadczyłem, w moim przypadku to było "Pierwsze zmacanie"Big GrinBig Grin moja połowica dobierała sie do mnie po pijaku i jakoś to wyszłoSmile ale, żeby kto inny sie wypowiedział, powtórzę pytanie Hastati:

(03-02-2010, 21:07)Hastati napisał(a): [ -> ]Moje pytanie: Wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia?? Big Grin ot co Tongue
Tak przytrafiła mi się taka. Dosłownie. Nie będę tu życiorysu pisał, ale historia, jak z bajki...może kiedyś opiszę nawet Smile

Kiedy idziesz ulicą i nagle zdasz sobie sprawę, że idziesz w złą stronę, to czy odwracając się, udajesz, że coś ważnego Ci się przypomniało? Big Grin
Nie, tak to chyba tylko ty masz RootTongue żartujeSmile Czasem mi się zdarza, ale poprostu zawracam i ide w dobtym kierunku.

Jakie by tu pytanie wymyślić... O! Masz swoją drugą połówkę?
Mam swoją drugą połówkę Tongue

tolerujesz homoseksualistów?? Tongue
Ech, mam nadzieję, że nie zostane otępiony i zwyzywany od homofobów, ale pedałom i lezbijkom mówię stanowczo NIE!! To jest niezgodne z natura.

Walisz w monitor lub klawiaturę jak komputer się zacina?
Pięścią w biurko, aż zwierzak podskakuje.

Sprzątasz by nie pracować/uczyć się, czy uczysz się/pracujesz aby nie sprzątać?
Raczej uczę się/pracuję by nie sprzątać.

Czego się obawiasz ?
Że któregoś dnia moja ukochana powie mi, ze powinniśmy od siebie odpocząć, czy coś w tym styluSad

Z czego cieszysz się najbardziej?
Z momentów, kiedy udaje mi się to, co sobie zaplanowałam.

Wizja świata idealnego, to....?
Brak świata Smile

Największy życiowy sukces?
Niby nic ale zawsze największy sukces Tongue Zdałem prawojazdy za piątym razem Big Grin

Miałeś tak że się niby obudziłeś ale nie potrafiłeś się ruszyć?? taka granica między snem a jawą (ja tak miewam, wiem świr ze mnie, ale może nie jestem sam Tongue )
No to ja jestem drugim świrem, też tak mam, szczególnie w czasie sesjiWink.

Zdarzyło Ci się wyjść na zewnątrz niekompletnie/ dziwnie ubranym (np. w papciach, w bluzce założonej na lewą stonę)?

Jeśli tak, to opisz tę modową wpadkę.
To było w podstawówce. Często wychodziłem w moich bamboszkach do szkoły. Na szczęscie szkoła była zaraz za rogiem, więc mogłem wrócić Big Grin

Masz jakieś swoje "dziwactwa" typu np. zawsze najpierw myjesz zęby, potem twarz, (tzn. zęby, twarz) a gdy się pomylisz myjesz ponownie twarz (tzn. twarz, zęby, twarz)? Big Grin Nie wiem czy ktoś mnie zrozumie chyba, że robi tak samo Tongue
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9