odpowiadasz szczerze i pytasz
#16
A ja odpowiem na oba poprzednie pytaniaSmile Triss - Tak, bez "komplikacji"Smile
Ero - Nie, ja bym nie potrafił. Jestem zbyt uczuciowy.
Nie robię wyjątków. Czarny, niebieski, pomarańczowy, czy nawet zielony jak zajdzie potrzeba.
Odpowiedz
#17
Z nieznajomą w moim przypadku Tongue odpowiadam: NIE Big Grin kobieta musi mieć to coś w sobie Tongue (czytajcie: straszny ze mnie romantyk) Big Grin

Moje pytanie: Wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia?? Big Grin ot co Tongue
Tak się bawię.
Odpowiedz
#18
Nie wiem, nie doświadczyłem, w moim przypadku to było "Pierwsze zmacanie"Big GrinBig Grin moja połowica dobierała sie do mnie po pijaku i jakoś to wyszłoSmile ale, żeby kto inny sie wypowiedział, powtórzę pytanie Hastati:

(03-02-2010, 21:07)Hastati napisał(a): Moje pytanie: Wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia?? Big Grin ot co Tongue
Nie robię wyjątków. Czarny, niebieski, pomarańczowy, czy nawet zielony jak zajdzie potrzeba.
Odpowiedz
#19
Tak przytrafiła mi się taka. Dosłownie. Nie będę tu życiorysu pisał, ale historia, jak z bajki...może kiedyś opiszę nawet Smile

Kiedy idziesz ulicą i nagle zdasz sobie sprawę, że idziesz w złą stronę, to czy odwracając się, udajesz, że coś ważnego Ci się przypomniało? Big Grin
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#20
Nie, tak to chyba tylko ty masz RootTongue żartujeSmile Czasem mi się zdarza, ale poprostu zawracam i ide w dobtym kierunku.

Jakie by tu pytanie wymyślić... O! Masz swoją drugą połówkę?
Nie robię wyjątków. Czarny, niebieski, pomarańczowy, czy nawet zielony jak zajdzie potrzeba.
Odpowiedz
#21
Mam swoją drugą połówkę Tongue

tolerujesz homoseksualistów?? Tongue
Tak się bawię.
Odpowiedz
#22
Ech, mam nadzieję, że nie zostane otępiony i zwyzywany od homofobów, ale pedałom i lezbijkom mówię stanowczo NIE!! To jest niezgodne z natura.

Walisz w monitor lub klawiaturę jak komputer się zacina?
Nie robię wyjątków. Czarny, niebieski, pomarańczowy, czy nawet zielony jak zajdzie potrzeba.
Odpowiedz
#23
Pięścią w biurko, aż zwierzak podskakuje.

Sprzątasz by nie pracować/uczyć się, czy uczysz się/pracujesz aby nie sprzątać?
Odpowiedz
#24
Raczej uczę się/pracuję by nie sprzątać.

Czego się obawiasz ?
Oficjalny Aniołek Kota.


Proszę, przepraszam, dziękuję.




Pani szanowna. W aureoli diabeł.
Nosi serce w pudełku zapałek.

[Obrazek: gildiaBestseller%20poezja.jpg]
Odpowiedz
#25
Że któregoś dnia moja ukochana powie mi, ze powinniśmy od siebie odpocząć, czy coś w tym styluSad

Z czego cieszysz się najbardziej?
Nie robię wyjątków. Czarny, niebieski, pomarańczowy, czy nawet zielony jak zajdzie potrzeba.
Odpowiedz
#26
Z momentów, kiedy udaje mi się to, co sobie zaplanowałam.

Wizja świata idealnego, to....?
Oficjalny Aniołek Kota.


Proszę, przepraszam, dziękuję.




Pani szanowna. W aureoli diabeł.
Nosi serce w pudełku zapałek.

[Obrazek: gildiaBestseller%20poezja.jpg]
Odpowiedz
#27
Brak świata Smile

Największy życiowy sukces?
Si je ne pouvais écrire je serais muet,
condamné a la violence dans la dictature du secret.

Po śmierci nie ma przyjemności.

[Obrazek: gildiaBestseller%20proza.jpg]
Odpowiedz
#28
Niby nic ale zawsze największy sukces Tongue Zdałem prawojazdy za piątym razem Big Grin

Miałeś tak że się niby obudziłeś ale nie potrafiłeś się ruszyć?? taka granica między snem a jawą (ja tak miewam, wiem świr ze mnie, ale może nie jestem sam Tongue )
Tak się bawię.
Odpowiedz
#29
No to ja jestem drugim świrem, też tak mam, szczególnie w czasie sesjiWink.

Zdarzyło Ci się wyjść na zewnątrz niekompletnie/ dziwnie ubranym (np. w papciach, w bluzce założonej na lewą stonę)?

Jeśli tak, to opisz tę modową wpadkę.
Quod me non necaverit, certe confirmabit


Nie dajmy się zwariować. Nie mam doktoratu z filologii polskiej. Oceniam według własnego uznania...
wiersze, nigdy zaś Autora.
Odpowiedz
#30
To było w podstawówce. Często wychodziłem w moich bamboszkach do szkoły. Na szczęscie szkoła była zaraz za rogiem, więc mogłem wrócić Big Grin

Masz jakieś swoje "dziwactwa" typu np. zawsze najpierw myjesz zęby, potem twarz, (tzn. zęby, twarz) a gdy się pomylisz myjesz ponownie twarz (tzn. twarz, zęby, twarz)? Big Grin Nie wiem czy ktoś mnie zrozumie chyba, że robi tak samo Tongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości