Poleć mi...
#1
Możemy sobie polecać filmy/książki/muzykę w poniższy sposób Wink :

Obejrzałabym jakiś film o silnych kobietach, ale niezbyt płaczliwy, najlepiej współczesny, może być amerykański. Może być też obyczajowy o silnej rodzinie/małżeństwie.
Komentując dzielę się osobistymi, subiektywnymi odczuciami, nie poczuwam się do znajomości prawdy absolutnej Wink

W cieniu
Nie ma
Czarne płaszcze

[Obrazek: Piecz1.jpg] 

Odpowiedz
#2
Sekrety i kłamstwa Smile
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#3
Łał, jaki szybki odzew, dzięki Wink
Komentując dzielę się osobistymi, subiektywnymi odczuciami, nie poczuwam się do znajomości prawdy absolutnej Wink

W cieniu
Nie ma
Czarne płaszcze

[Obrazek: Piecz1.jpg] 

Odpowiedz
#4
Poleć mi książkę-horror. Mało znaną, a dobrą. Big Grin
Odpowiedz
#5
nie wiem, czy "twierdza" paula wilsona jest mało znana czy nie, ale na pewno jest dobra. trochę już horrorów przeczytałem i jeszcze nic nie przebiło twierdzy, więc zachęcam.
Odpowiedz
#6
(20-06-2013, 22:45)miriad napisał(a): nie wiem, czy "twierdza" paula wilsona jest mało znana czy nie, ale na pewno jest dobra. trochę już horrorów przeczytałem i jeszcze nic nie przebiło twierdzy, więc zachęcam.

Nie znałem tego.Wink Dzięki!
Odpowiedz
#7
Może bardziej thriller niż horror, ale zawiera chyba to, co Hanzo lubisz Big Grin - "Instynkt Śmierci", Bentley Little.
Komentując dzielę się osobistymi, subiektywnymi odczuciami, nie poczuwam się do znajomości prawdy absolutnej Wink

W cieniu
Nie ma
Czarne płaszcze

[Obrazek: Piecz1.jpg] 

Odpowiedz
#8
Czy można by poprosić o polecenie jakieś dobrej fantastyki, najlepiej mało znanej bo jeśli znana to prawdopodobnie już przeczytałem? Moja ulubiona książka fantasy to Imię wiatru, Patricka Rothfussa. Może być w języku polskim lub angielskim Big Grin

http://www.goodreads.com/book/show/18607...f_the_Wind
Odpowiedz
#9
Ja wiem, może 'Kroniki Duncton' Williama Hoorwooda? Stricte fantasy rzadko czytam. Wink

Cytat:Może bardziej thriller niż horror, ale zawiera chyba to, co Hanzo lubisz
^^
Odpowiedz
#10
pawel, polecam "Łowy Na Węże Morskie", dave'a wolvertona. nie będę się rozpisywał, jakże genialne jest to dzieło. powiem tylko, że pasuje do twoich wymogów.
Odpowiedz
#11
No Hanzo Hanzo Big Grin widzę, że moja wypowiedź Cię skonfudowała Big Grin Big Grin - http://www.bramygrozy.pl/literatura.php?id=57
Komentując dzielę się osobistymi, subiektywnymi odczuciami, nie poczuwam się do znajomości prawdy absolutnej Wink

W cieniu
Nie ma
Czarne płaszcze

[Obrazek: Piecz1.jpg] 

Odpowiedz
#12
Polećcie mi dobrą biografię jakiegoś artysty/zespołu, ważne, żeby miała format, mieszczący się w plecaku Big Grin
Would you like to say something before you leave?
Perhaps you'd care to state exactly how you feel?
We say goodbye before we've said hello
I hardly even like you
I shouldn't care at all

Odpowiedz
#13
Polecam autobiografię Ozzyego Osbournea. Modzio mnie polecał, mówił, że jest naprawdę z jajem.
Marks BorderPrincess napisał(a):Kto tam był sędzią, bo czegoś nie czaje. Skoro Laik zaledwie kopnął w udo, a Andrzej trafił z pięści w twarz, to czemu Laik wygrał turniej?

Odpowiedz
#14
Coś co najlepsze z literatury Rosyjskiej (prócz oczywistości)

Smile
"By człowiek był człowieka bratem, trzeba go wpierw przećwiczyć batem"
Odpowiedz
#15
Masz na mysli oczywistosc, typu "Mistrz i Małgorzata"?
Lepszych nie znam. No... lubie jeszcze Nocną i Dzienną Straż.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości