Via Appia - Forum

Pełna wersja: Poleć mi...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Możemy sobie polecać filmy/książki/muzykę w poniższy sposób Wink :

Obejrzałabym jakiś film o silnych kobietach, ale niezbyt płaczliwy, najlepiej współczesny, może być amerykański. Może być też obyczajowy o silnej rodzinie/małżeństwie.
Sekrety i kłamstwa Smile
Łał, jaki szybki odzew, dzięki Wink
Poleć mi książkę-horror. Mało znaną, a dobrą. Big Grin
nie wiem, czy "twierdza" paula wilsona jest mało znana czy nie, ale na pewno jest dobra. trochę już horrorów przeczytałem i jeszcze nic nie przebiło twierdzy, więc zachęcam.
(20-06-2013, 22:45)miriad napisał(a): [ -> ]nie wiem, czy "twierdza" paula wilsona jest mało znana czy nie, ale na pewno jest dobra. trochę już horrorów przeczytałem i jeszcze nic nie przebiło twierdzy, więc zachęcam.

Nie znałem tego.Wink Dzięki!
Może bardziej thriller niż horror, ale zawiera chyba to, co Hanzo lubisz Big Grin - "Instynkt Śmierci", Bentley Little.
Czy można by poprosić o polecenie jakieś dobrej fantastyki, najlepiej mało znanej bo jeśli znana to prawdopodobnie już przeczytałem? Moja ulubiona książka fantasy to Imię wiatru, Patricka Rothfussa. Może być w języku polskim lub angielskim Big Grin

http://www.goodreads.com/book/show/18607...f_the_Wind
Ja wiem, może 'Kroniki Duncton' Williama Hoorwooda? Stricte fantasy rzadko czytam. Wink

Cytat:Może bardziej thriller niż horror, ale zawiera chyba to, co Hanzo lubisz
^^
pawel, polecam "Łowy Na Węże Morskie", dave'a wolvertona. nie będę się rozpisywał, jakże genialne jest to dzieło. powiem tylko, że pasuje do twoich wymogów.
No Hanzo Hanzo Big Grin widzę, że moja wypowiedź Cię skonfudowała Big Grin Big Grin - http://www.bramygrozy.pl/literatura.php?id=57
Polećcie mi dobrą biografię jakiegoś artysty/zespołu, ważne, żeby miała format, mieszczący się w plecaku Big Grin
Polecam autobiografię Ozzyego Osbournea. Modzio mnie polecał, mówił, że jest naprawdę z jajem.
Coś co najlepsze z literatury Rosyjskiej (prócz oczywistości)

Smile
Masz na mysli oczywistosc, typu "Mistrz i Małgorzata"?
Lepszych nie znam. No... lubie jeszcze Nocną i Dzienną Straż.
Stron: 1 2 3 4