O kim mowa?
#1
To jest zabawa, która została ukradziona z jakiegoś innego forum (hyhy) i polega na tym, że wstawiamy tutaj opis jakiegoś usera, następna osoba zgaduje i zamieszcza swoją "zagadkę".

Chamstwo nie jest wskazane. Serio.

No to mogę być pierwsza:
Słynie z pisania erotyków, kiedyś coś publikowała w miniaturach, teraz jest jej na forum bardzo mało. Niedawno wzięła udział w pojedynku poetyckim, wygrała, chociaż... no. Siedzi w kawowych klimatach, ma (lub miała) taki fajny awatar z kawą i tlącym się papierosem.

Kto to?

nie jestem zupą pomidorową,
żeby mnie wszyscy mieli lubić
Odpowiedz
#2
To jest Noir!

Słynie z pisania dobrej prozy, czasami napisze na sb. W jej avatarze przewodzi motyw jednego zwierzęcia. Lubi metal i pobliskie klimaty, wygrała wszystkie pojedynkiSmile
[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz
#3
Kapadocja ;P

Świetny poeta i prozaik. Prowadzi swoją stronę autorską w internecie. Stanowczy i bezwzględny. Zawsze siedzi w tle i łypie z niego na wszystkich userów. Smile
Odpowiedz
#4
rootsrat

samo zuo i dyzurny zdrajca, nieco zgorzknialy prozaik o twardym charakterze. niezawodny sedzia.
Marks BorderPrincess napisał(a):Kto tam był sędzią, bo czegoś nie czaje. Skoro Laik zaledwie kopnął w udo, a Andrzej trafił z pięści w twarz, to czemu Laik wygrał turniej?

Odpowiedz
#5
wiem wiem! gorzkiTongue

najwidoczniej lubi wilki (Tongue ja tylko chciałem odgadnąćBig Grin)
Odpowiedz
#6
Kapadocja? Big Grin

Pisze wiersze, które przemawiają do ludzi. Są to dość "prozaiczne" wiersze. Pali papierosy i jest prawdziwym kowbojem. Big Grin
Odpowiedz
#7
Lynch Mob? Tongue

Ostatnio gryzło mu się steampunku z steampunka, za chiny mu to nie brzmiało. Pisze do nas z Wrocławia, i ma ślicznym kolorek na forum Tongue
[Obrazek: Piecz2.jpg]
Odpowiedz
#8
Haniel!

można go zastrzelić za 12 dolców, ale złam regulamin, to ci sie odwinie!
Marks BorderPrincess napisał(a):Kto tam był sędzią, bo czegoś nie czaje. Skoro Laik zaledwie kopnął w udo, a Andrzej trafił z pięści w twarz, to czemu Laik wygrał turniej?

Odpowiedz
#9
Fiteł.

Jest pomarańczowy i nie można zastrzelić go za 12 dolarów.
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out.
Odpowiedz
#10
Comeda.

Wiecznie niezadowolony koneser prozy. Na pytanie, czy mu się kiedykolwiek cokolwiek podobało, odparł tak, ale... Temu demotywującemu pijakowi było nudno na emeryturze, więc wrócił... na trochę.
Marks BorderPrincess napisał(a):Kto tam był sędzią, bo czegoś nie czaje. Skoro Laik zaledwie kopnął w udo, a Andrzej trafił z pięści w twarz, to czemu Laik wygrał turniej?

Odpowiedz
#11
(02-05-2013, 20:44)kapadocja napisał(a): Comeda.

Wiecznie niezadowolony koneser prozy. Na pytanie, czy mu się kiedykolwiek cokolwiek podobało, odparł tak, ale... Temu demotywującemu pijakowi było nudno na emeryturze, więc wrócił... na trochę.

Strasznie trudna zagadka hmmm.Big Grin
Odpowiedz
#12
W ogóle nie jest trudna Wink
Lovercraft

"Każda godzi­na ra­ni, os­tatnia zabija."
Odpowiedz
#13
No ja np. nie wiem ;x
nie jestem zupą pomidorową,
żeby mnie wszyscy mieli lubić
Odpowiedz
#14
Ja też nie wiem, a chcę się dowiedzieć! Zgadnij ktoś! <trzaska biczem po kafelkach>
Komentując dzielę się osobistymi, subiektywnymi odczuciami, nie poczuwam się do znajomości prawdy absolutnej Wink

W cieniu
Nie ma
Czarne płaszcze

[Obrazek: Piecz1.jpg] 

Odpowiedz
#15
Dokładnie - zgadnij ktoś, bo następne zagadki się smażą.Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości