Via Appia - Forum

Pełna wersja: O kim mowa?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
To jest zabawa, która została ukradziona z jakiegoś innego forum (hyhy) i polega na tym, że wstawiamy tutaj opis jakiegoś usera, następna osoba zgaduje i zamieszcza swoją "zagadkę".

Chamstwo nie jest wskazane. Serio.

No to mogę być pierwsza:
Słynie z pisania erotyków, kiedyś coś publikowała w miniaturach, teraz jest jej na forum bardzo mało. Niedawno wzięła udział w pojedynku poetyckim, wygrała, chociaż... no. Siedzi w kawowych klimatach, ma (lub miała) taki fajny awatar z kawą i tlącym się papierosem.

Kto to?

To jest Noir!

Słynie z pisania dobrej prozy, czasami napisze na sb. W jej avatarze przewodzi motyw jednego zwierzęcia. Lubi metal i pobliskie klimaty, wygrała wszystkie pojedynkiSmile
Kapadocja ;P

Świetny poeta i prozaik. Prowadzi swoją stronę autorską w internecie. Stanowczy i bezwzględny. Zawsze siedzi w tle i łypie z niego na wszystkich userów. Smile
rootsrat

samo zuo i dyzurny zdrajca, nieco zgorzknialy prozaik o twardym charakterze. niezawodny sedzia.
wiem wiem! gorzkiTongue

najwidoczniej lubi wilki (Tongue ja tylko chciałem odgadnąćBig Grin)
Kapadocja? Big Grin

Pisze wiersze, które przemawiają do ludzi. Są to dość "prozaiczne" wiersze. Pali papierosy i jest prawdziwym kowbojem. Big Grin
Lynch Mob? Tongue

Ostatnio gryzło mu się steampunku z steampunka, za chiny mu to nie brzmiało. Pisze do nas z Wrocławia, i ma ślicznym kolorek na forum Tongue
Haniel!

można go zastrzelić za 12 dolców, ale złam regulamin, to ci sie odwinie!
Fiteł.

Jest pomarańczowy i nie można zastrzelić go za 12 dolarów.
Comeda.

Wiecznie niezadowolony koneser prozy. Na pytanie, czy mu się kiedykolwiek cokolwiek podobało, odparł tak, ale... Temu demotywującemu pijakowi było nudno na emeryturze, więc wrócił... na trochę.
(02-05-2013, 20:44)kapadocja napisał(a): [ -> ]Comeda.

Wiecznie niezadowolony koneser prozy. Na pytanie, czy mu się kiedykolwiek cokolwiek podobało, odparł tak, ale... Temu demotywującemu pijakowi było nudno na emeryturze, więc wrócił... na trochę.

Strasznie trudna zagadka hmmm.Big Grin
W ogóle nie jest trudna Wink
No ja np. nie wiem ;x
Ja też nie wiem, a chcę się dowiedzieć! Zgadnij ktoś! <trzaska biczem po kafelkach>
Dokładnie - zgadnij ktoś, bo następne zagadki się smażą.Big Grin
Stron: 1 2 3 4