Co myslisz o userze powyżej?
#31
Danek - nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że można z nim "konie kraść" Wink
[Obrazek: Piecz2.jpg]
Odpowiedz
#32
emyk888 - myślę, że to fajna dziewczyna i najlepszy kompan do rozmów na GGBig Grin

[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz
#33
Piramida88 - myślę, że ma dużo avatarów i tapet w zanadrzu.Big Grin
Odpowiedz
#34
Hanzo - mysle iz jest niczym nieskonczona kopalnia makabrycznych pomyslow :-)
Don't get too close
It's dark inside
It's where my demons hide...


"The Edge... there is no honest way to explain it because the only people who really know where it is are the ones who have gone over."
Odpowiedz
#35
Magiczny - spoko chłop, definitywnie z własnym zdaniem i pomysłami. Nie bawi się w słit focie i takowe komentarze tylko lubi walić prosto z mostu, bez ogródek. Jeżeli coś się mu nie podoba lubi proponować alternatywę, ew. po męsku klepnąć po twarzy.

Raczej o odmiennych gustach gameplayingowych od moich, ale potrafiący argumentować swoje zdanie. Słuszna osoba Smile
Odpowiedz
#36
Zguba - myślę, że jest dobrym informatykiem. Kojarzy mi się z grami i LS.Wink
[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz
#37
Pirka - dobry duch forum Big Grin Chyba najbardziej aktywna osoba. No i najdłużej się znamy.
[Obrazek: Piecz1.jpg]

Pokój.
Odpowiedz
#38
blackpepper - myślę, że mógłbym z niej wycis... nieee, jednak nie dałbym rady.
Odpowiedz
#39
miriad - jakiś ostatnio strasznie na to wyciskanie ma parcie chłopak Tongue
Komentując dzielę się osobistymi, subiektywnymi odczuciami, nie poczuwam się do znajomości prawdy absolutnej Wink

W cieniu
Nie ma
Czarne płaszcze

[Obrazek: Piecz1.jpg] 

Odpowiedz
#40
Kruk- kojarzy mi się z osobą, która nie lubi robić wokół siebie szumu, ale jak dojdzie co do czego, potrafi odpowiedzieć Smile
The Earth without art is just eh.
Odpowiedz
#41
Lexis - wrażliwa dziewczynka, niezraniona iskierka omijające niebezpieczne przeszkody. Pisze dobre, nieskazitelne, że się tak wyrażę, cnotliwe wiersze.
Miejmy nadzieję, że baba do lekarza będzie przychodzić, póki żyjemy.
Odpowiedz
#42
Lantus - zdarzają mu się przebłyski geniuszu, z całej reszty może wyrośnie Wink

Odpowiedz
#43
Ksiezniczka - mysle ze zdecydowanie wiecej powinna tworzyc niz sie przejmowac :-) weteren gildii pisarzy z szalonymi pomyslami na kolejne opowiadanie/zadanie.
Don't get too close
It's dark inside
It's where my demons hide...


"The Edge... there is no honest way to explain it because the only people who really know where it is are the ones who have gone over."
Odpowiedz
#44
Magiczny - gość, na którego zawsze można liczyć, szczególnie kiedy potrzeba rzetelnej opinii i można z nim pogadać o wszystkim - dosłownie
Odpowiedz
#45
księżniczka - myślę, że dobrze się odżywia Smile
[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości