Via Appia - Forum

Pełna wersja: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
No i znalazłem moją "pieśń chrzestną"...

http://www.youtube.com/watch?v=9xOUKUdCaDA
Ja, jeżeli dobrze pamiętam, od zerówki mam ksywke Kucyk. Na forach podpisuje się skroconą wersją: qcyk. Uzywam tej ksywki we wszystkich portalach oraz w e-mailach itp.
Na początku korzystałem z nicku Herbi Oxyna (Baaardzo dawno temu) i w sumie nie wiem jak go wymyśliłem, po prostu samo przyszło. Potem był mało oryginalny kakashi1309 (tak, miałem zajawkę na Narutarda), a w końcu postanowiłem pobawić się literami mojego imienia (Daniel), kilka wyrzucić, kilka dodać i tak powstał Nidrax.
Witam Smile Po pierwsze: (jakby ktoś miał wątpliwości) jestem dziewczyną. Joachim to tylko taka ksywa, która wzięła się od mojej męskiej roli w podstawówce, ale to długa historia... Tongue. Moje prawdziwe imię to Asia. O więcej informacji sami możecie zapytacie jeśli was to interesuje Blush.

Ostrzegam!
Jeśli ktoś nazwie mnie Joasią zacznę gryźć! xD
Mateusz Jan M. - Wiadomo skąd John Smile Rastheque, to już moja fantazyjna zabawa literami i urywkami pewnych słów, spodobało mi się i tak zostało jako pseudonim artystyczny Smile

Czasami w internecie matix.net

Swego czasu jak bawiłem się produkcja muzyki - Ander Savy Smile

A tak poza tym to miałem być Basią Big Grin Lekarz do końca zapierał się przy swoim, że pierwsze dziecko rodziców, o które bardzo długo się starali będzie dziewczynką - a tu psikus Smile Trafił się urwis od małego po czas obecny Big Grin Eh... Smile

W kręgu najbliższych znajomych, Musza Smile
enenene...
sami Łukasze i Mateusze, jazda Big Grin
Tylko Ty jedna KingaBig Grin
Ofsiem Big Grin
(01-06-2011, 18:23)FantaSmaGoria napisał(a): [ -> ]Ofsiem Big Grin

Kinia Wink Moja bliska koleżanka ma na imię Kinga Smile
Ja mam w klasie trzy Kingi, ogólnie lubię swoje imię. Smile

A na trzecie mam Joanna Big Grin
Ja też lubię swoje, lepsze to niż Bożydar Smile

Składowa Imię+Nazwisko - M&M,s, lecą w kulki Big Grin No i nawet mam znamię od urodzenia na lewym przedramieniu w kształcie litery "M" Smile

Trzecie, Marek Smile

Kinga, sympatyczne imię Smile
sympatyczne, bo brzmi jak męskie? Big Grin
(25-05-2011, 17:55)JoachimJoanna napisał(a): [ -> ]Witam Smile Po pierwsze: (jakby ktoś miał wątpliwości) jestem dziewczyną. Joachim to tylko taka ksywa, która wzięła się od mojej męskiej roli w podstawówce, ale to długa historia... Tongue. Moje prawdziwe imię to Asia. O więcej informacji sami możecie zapytacie jeśli was to interesuje Blush.

Ostrzegam!
Jeśli ktoś nazwie mnie Joasią zacznę gryźć! xD

No właśnie ja miałem wątpliwości, Joasiu... Big Grin
Nie wiem czy jak męskie, nie mam takiego odczucia wobec tego imienia Oo

ale jak tam chcesz ;P
A moje Haniel, no od archanioła, spodobało mi się brzmienie. Wcześniej miałem RobercikJWR, bo jak byłem młodziutki, to sobie z kolegą graliśmy w coś tam i on był JakubekJWR, ale potem stwierdziłem, że takie jest bee. Imienia chyba pisać nie muszę Big Grin
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9