[Star Wars] Gwiazda Żywota
#31
Ten, który wtrącił się do bójki, przewrócił się, gdy noga ugięła się pod nim po ciosie.
Odpowiedz
#32
Wpada Hanzo, Jedi. Dzierży w dłoniach zielony miecz świetlny.
Odpowiedz
#33
Ósemkarz, ignorując przybyłego Jedi, zasadza jeszcze solidnego kopniaka dupkowi który śmiał wtrącić się do bójki.
Cała moja twórczość, z której jestem zadowolony:
Na zwłokach Imperium[fantasy]
I to jest dokładnie tak smutne jak wygląda.

Komentuję fantastykę, miniatury i ewentualnie publicystykę, ale jeśli pragniesz mego komentarza, daj mi znać na SB/PW. Z góry dziękuję za kooperacje Tongue
Odpowiedz
#34
Klon łapie gościa, który przerwał bójkę i ciska nim o ścianę. Wspólnie z Ósemkarzem kopią leżącego przeciwnika.
Moje opowiadania:

To tylko interes(fantasy)
Nieznany(science fiction)
Głos ludu(fantasy)

"Lepiej, by się nas bano niż kochano, jeśli nie da się osiągnąć obu tych rzeczy naraz."

Odpowiedz
#35
Zignorowany Jedi wkracza w sam środek wiru walki.
Odpowiedz
#36
- No, to problem z głowy. a teraz... - Ósemkarz odwraca się do pierwotnego przeciwnika i dostrzega Jedi.
Cała moja twórczość, z której jestem zadowolony:
Na zwłokach Imperium[fantasy]
I to jest dokładnie tak smutne jak wygląda.

Komentuję fantastykę, miniatury i ewentualnie publicystykę, ale jeśli pragniesz mego komentarza, daj mi znać na SB/PW. Z góry dziękuję za kooperacje Tongue
Odpowiedz
#37
- No, to teraz możemy dokończyć naszą bójkę - klon szykuje się do skoku na przeciwnika. Ósemkarz powoli się wycofuje i pokazuje ręką za klonem. Ten odwraca się i dostrzega Jedi.
Moje opowiadania:

To tylko interes(fantasy)
Nieznany(science fiction)
Głos ludu(fantasy)

"Lepiej, by się nas bano niż kochano, jeśli nie da się osiągnąć obu tych rzeczy naraz."

Odpowiedz
#38
Wstaje smiejąc sie po czym wymierza obydwóm potezne ciosy przez co zakrwawieni padaja na ziemie- przykro mi ale musze was uszkodzić co nie co
,,the last good bye, whne you will join me in tis river, R.I.P DIMM''

[Obrazek: tumblr_m9w66uw9Jr1r9huebo1_250.gif]
Odpowiedz
#39
Pseudo-Jedi kopie wszystkie części ciała w zasięgu swojego buta, dodając całej scenie chaosu.
Odpowiedz
#40
mija rozszalałego jedi i wychodzi z sali smiejac się psychopatycznie.
,,the last good bye, whne you will join me in tis river, R.I.P DIMM''

[Obrazek: tumblr_m9w66uw9Jr1r9huebo1_250.gif]
Odpowiedz
#41
Ósemkarz, solidnie obolały podrywa się z ziemi i uderza "Jedi" pięścią w twarz, jednocześnie mrucząc pod nosem prawdziwą litanię przekleństw.
Cała moja twórczość, z której jestem zadowolony:
Na zwłokach Imperium[fantasy]
I to jest dokładnie tak smutne jak wygląda.

Komentuję fantastykę, miniatury i ewentualnie publicystykę, ale jeśli pragniesz mego komentarza, daj mi znać na SB/PW. Z góry dziękuję za kooperacje Tongue
Odpowiedz
#42
Klon, z połamanymi żebrami, pomaga Ósemkarzowi i wali pięścią "Jedi" w żołądek.
Moje opowiadania:

To tylko interes(fantasy)
Nieznany(science fiction)
Głos ludu(fantasy)

"Lepiej, by się nas bano niż kochano, jeśli nie da się osiągnąć obu tych rzeczy naraz."

Odpowiedz
#43
- Tylko mocnej głowie wódka służy. - Stwierdza Wind widząc całe przedstawienie. Gdy bójka trwała nadal i dołączali się do niej coraz to nowi uczestnicy, on w tym czasie dopił wszystko co zostało w butelce i kubkach swoich towarzyszy.
There is no sacred place,
No perfect world,
Your head is home,
Freedom in your heart,
Be strong; take this chance,
Make your way; a better future comes.
Odpowiedz
#44
Biuro karne

Nieszczęsne klony siedziały przed biurkiem na lichych krzesełkach. Krew i siniaki pokrywały ich bliźniacze twarze. Ich wyższy rangą brat znajdował się po drugiej stronie mebla i czytał raport. Poszukał kilku zdań w tekście, odłożył urządzenie wyglądające jak wyświetlacz w obudowie. Westchnął.
- Zniszczenie własności armii, zakłócenie spokoju w kantynie, bójka, próba morderstwa, użycie broni przeciw innemu klonowi i wreszcie przebranie się za Jedi, czyli podszywanie się pod generała. Wszystko na stacji treningowej. Chłopaki, macie kłopoty, duże kłopoty. Możecie mi wyjaśnić, co się stało?
Odpowiedz
#45
- Jakoś tak wyszło. - Wymamrotał Ósemkarz.
Cała moja twórczość, z której jestem zadowolony:
Na zwłokach Imperium[fantasy]
I to jest dokładnie tak smutne jak wygląda.

Komentuję fantastykę, miniatury i ewentualnie publicystykę, ale jeśli pragniesz mego komentarza, daj mi znać na SB/PW. Z góry dziękuję za kooperacje Tongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości