Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój sobotni underground
#1





Pewnego dnia wsiądę do mojego samochodu
złożę dach zdejmę koszulę wyrzucę zegarek
rozpędzę się jak sto diabłów na cmentarzu w listopadzie
włączę Elvisa i dam czadu na maxa
wierzę że po drodze będzie jakiś most na głębokiej rzece




26 marca 2011
Odpowiedz
#2
Jest ok, mike. Zastanawiam się tylko czy ostatni wers jest potrzebny? Druga sprawa to zdanie "za dużo ciebie we mnie". Może warto zamienić je na coś innego? Chodzi o to, że wg. mnie to już trochę oklepany zwrot. To tylko moje odczucia. Ale poza tym : W porządku.

Pozdrawiam.
Odpowiedz
#3
Słyszałem to nie raz od dziewczyn, z którymi coś się kończyło.
Chciałem, aby text był wiarygodny.
Słowa wypowiedziane tak, jak mówimy, kiedy miłość boli, Sun.
Tak na to spojrzałem.
Ale może masz rację - coś zapodam.
No teraz oblookaj.
Odpowiedz
#4
O, teraz jest dla mnie o wiele lepiej, ale i tak zrezygnowałbym z ostatniego wersu. Kawałek ( trzymający poziom ) mógłby się na nim spokojnie skończyć.

Pozdrawiam.
Odpowiedz
#5
Ha, ha, ha!
Ten pomysł był w dechę.
Nigdy nie pozwoliłbym sobie na taką ingerencję kogoś obcego w mój utwór jako że kończąc go mam pewną konkretną wizję i nie ma bata.
Dziś miałeś niezły pomysł, man, bo i ja po trosze myślałem w tym kierunkuSmile
Nigdy nie mówię "nie" jeśli mi to leży.

Ahoy from mike!

Odpowiedz
#6
mike, chodziło mi o ostatni wers Big Grin ten zaczynają się od "bo jesteś trucizną ... " ( czy coś w tym stylu ) był, według mnie, dobrą pointą i właśnie na nim kawałek mógłby się spokojnie zakończyć.

Pozdro!
Odpowiedz
#7
Ale zobacz teraz.
Przesłanie na maxa.
Nic dodać nic ująć.
Jest bardzo bardzo czytelnie, choć nie cierpię, nie znoszę pisać takich szortów.
Odpowiedz
#8
To samo mi właśnie przyszło do głowy. Teraz jest więcej niedomówienia ( chodzi o zakończenie : "wierzę że po drodze będzie jakiś most na głębokiej rzece" ).

Z tego wspólnego niezrozumienia udało Ci się stworzyć bardzo dobry wierszWink

Pozdro!
Odpowiedz
#9
Cieszę się, że nie widziałem poprzedniej wersji bo ta jest świetna. Bardzo sugestywny obrazek Smile
"Wymyśliłem sobie na to sposób, będę udawał głuchoniemego." Jerome David Salinger Buszujący w zbożu
Odpowiedz
#10
Ten utwór to dowód na to, że można osiągnąć z autorem konsensus, a to niełatwe...
Odpowiedz
#11
Mi również się podoba. Nie czytałem pierwszej wersji, ale wierzę, że teraz jest więcej niedomówienia. Smile Będę tu wracał.

Pozdrawiam.
Odpowiedz
#12
No i jest klawo.
Zapraszam nocą i za dniaSmile
Odpowiedz
#13
Witam,
Nie wiem jaka była pierwotna wersja ale ta jest świetna. Chwilowo odszedłeś od swoich rozbudowanych myśli ale to dobrze, ważna jest odmiana, tylko nie zapomnij wrócićSmile
Odpowiedz
#14
Super, że się podobało - o to wszak chodziSmile
Odpowiedz
#15
mike - zatkało mnie...!
to jest genialne - gratuluję Smile
- wrota do innego wymiaru...
[Obrazek: gwidon.jpg]



Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości