Jakie gry polecacie?
#31
a ja polecę tą o to strzelankę http://www.youtube.com/watch?v=KJr53KlguCQ
jest w closed becie jak na razie czasami na różnych forach o grach mmo rozdają klucze
gra jest miodzio pod względem gameplay
[Obrazek: b22j.jpg]
Odpowiedz
#32
Aion!
Odpowiedz
#33
(10-01-2013, 18:51)Pani Pepe napisał(a): Aion!

nie wydaje ci się za mozolny jak na dzisiejsze standardy?
[Obrazek: b22j.jpg]
Odpowiedz
#34
FTL - Faster Than Light. Jakże szybko mijają godziny gdy wraz ze swoją drugą połówką (w roli osoby dostarczającej sugestie i rady - tak tylko uściślam - co-opa nie ma), lub też w samotności przemierzasz przestrzeń kosmiczną swoim statkiem kosmicznym, powoli i żmudnie szkoląc załogę, zbierając scrap (walutę gry) aby ulepszyć statek, zakupić burst laser, ulepszenie drzwi. czy drony. Co najciekawsze - nie ma tu za grosz elementów zręcznościowych, wszystko opiera się na stworzeniu i doskonaleniu własnej strategii przetrwania. Strategii tych jest z kolei wiele. Poza zwyczajnym zniszczeniem statku, przeciwnika pokonać można np. zabijając całą załogę, robiąc z niej cel ataków lub dusząc poprzez uszkadzanie systemu dostarczającego tlen. Można korzystać z laserów, promieni, rakiet lub dronów a wszystkie z nich mają swoje wady i zalety. Jeśli posiada się na pokładzie teleporter można nawet dokonać abordażu. Z początku co prawda ginie się bardzo szybko i można mieć żal do losu o to, że nasza ostatnia rakieta akurat nie trafiła w statek przeciwnika przez co musimy zaczynać wszystko od nowa, jednak wraz ze wzrostem doświadczenia każda kolejna gra jest coraz dłuższa i coraz ciekawsza. Walka mimo wszystko jest niezwykle satysfakcjonująca i dość dynamiczna (choć posiada niezwykle przydatny wynalazek zwany niekiedy "aktywną pauzą"). Co prawda spodziewałem się po tej grze znacznie więcej - statków, broni, losowych wydarzeń itp. jest znacznie mniej niż bym chciał, przez co całość traci wiele ze swojego potencjału ale mimo to jest stosunkowo złożona, przyjemna, trudna i niezwykle satysfakcjonująca. FTL co prawda nie każdemu przypadnie do gustu, niemniej każdemu polecam przynajmniej spróbować i nie zniechęcić się przy pierwszym podejściu.
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out.
Odpowiedz
#35
1. Gothic
2. Mafia

I:
Braid;
Penumbra;
Machinarium;
Sam & Max;
Battletoads.

To gry, które zapadają w pamięć.

Edycja: plus robione, gdy słońce było pikselem.
Miejmy nadzieję, że baba do lekarza będzie przychodzić, póki żyjemy.
Odpowiedz
#36
Za jakiś czas pojawi się gra klimatem, mechaniką i grafiką wzorowana na starych częściach fallouta. W obecnej chwili jest udostępniona wersja Alpha gry zapewniająca rozrywkę na kilka godzin. Polecam fanom postapo

- http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=19479
- http://www.gamestar.pl/news/388613/Under...enzja.html
Odpowiedz
#37
Jako że są już zajawki Mirrors Edge 2 (aczkolwiek bez "2" w tytule), to chciałbym polecić część pierwsza, jedyna gra, którą ukończyłem już kilkadziesiąt razy (ponad 40 pewnie będzie!) i wciąż do niej wracam. Dla wprawionego gracza skończenie trybu fabularnego co prawda zajmuje niecałe dwie godziny, ale mimo wszystko warto, szczególnie jeśli "kręci cię" powtarzanie w kółko jednego, krótkiego fragmentu gry i poprawianie swojego czasu o setne sekundy. Jedna z najbardziej dynamicznych gier jakie kiedykolwiek powstały. Parę lat od premiery minęło, ale gra nic się nie zestarzała, ani pod względem gameplayu, ani (tym bardziej) strony audiowizualnej - dzięki unikalnemu stylowi wciąż wygląda, i już zawsze będzie wyglądać pięknie!
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out.
Odpowiedz
#38
GTA, różnego rodzaju strzelanki, no i oczywiście CS Smile
[/b]''To co nas, mężczyzn, po­rusza, to piękno, a nie ład­ny obrazek. ''[b]
Odpowiedz
#39
Zagrywam się ostatnio świetnym rpg-iem: Pillars of Eternity. Wspaniała gra, polecam.
Odpowiedz
#40
no muszę przyznać, że gra bajeczna, bardzo lubie takie gry, ale chcę jeszcze trochę pożyć, więc - pass.
i tak jestem uzależniony od cs:go, szczęsciem jednak nie mam czasu zbyt wiele na niego, ale jak już mam...
ogólnie nie polecam
polecam za to starcrafta 2, zawsze mi imponowało micro-macro, ta gra sie świetnie do tego nadaje, w ogóle król rts'ów. ale nie kupujcie jednocześnie cs'a, bo...
ogólnie nie polecam
gry są fe
Odpowiedz
#41
Wiecie.. W goglach Chrome, kiedy wysiądzie sieć, pojawia się u góry strony błędu taki mały dinozaur. Jeśli nacisnąć raz spację, zaczyna biec. Trzeba naciskać spację by przeskakiwał przez pojawiające się na drodze kaktusy.
Niby prosta zręcznościówka, a pozwala się trochę odstresować, kiedy sieć padnie i nie chce się załadować nasze ulubione Forum Smile
corp by Gorzki.

[Obrazek: Piecz1.jpg]
Odpowiedz
#42
Ja polecam Anno 2070. Wciąga jak Simsy, ale ćwiczy strategiczne myślenie.
Lubię też szachy i sudoku. No i, oczywista, DIABLO! Ale też w Warcrafta grywam. Starcraft to nie moja liga - za trudny, przynajmniej na razie. Generalnie gram ma easy z pomocą brata. Blush Ale gram.

Gorzki, serio grasz w tego dinozaura? Big Grin A wiesz, że jak się ładuje filmik na YouTube, to można grać w węża? Big Grin
Odpowiedz
#43
Polecam Literaki na Kurniku Smile A tak to, to nie gram raczej - szkoda czasu Undecided Kiedyś tłukłem w Need For Speed, GTA, Quake (nie wiem, czy tak to się pisało xd), CS, Unreal, ale jakoś mi potem przeszło Smile
Odpowiedz
#44
Ja grywałem w Unreala, CoDa, Stalkera, CSa. Te polecam z czystym sumieniem.
Odpowiedz
#45
Dla każdego kto uwielbia klasycznego Sonica polecam Freedom Planet. Platformówka idealna + najbardziej przesłodzona gra tysiąclecia. Jedna z najlepszych niespodzianek ostatnich miesięcy. No i jest wersja na linuxa.
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości