Jakie gry polecacie?
#46
http://www.moddb.com/mods/underhell

Trailer:
https://www.youtube.com/watch?v=z1ihwoGVijE

A tu krótszy teaser:



Gra niezrównana. I baaaardzo długa.
Odpowiedz
#47
Heartstone - karcianka Blizza (jakby kto jeszcze nie wiedział)
Assassin`s Creed
ostatnio próbowałam Antichamber (logiczna, ryjąca baniaka) ale mam od niej mdłości Smile chyba coś z błędnikiem, bo pełno tam wyrazistych kształtów i ostrych kolorów, normalnie po 5 minutach grania mam mroczki przed oczami (i nie chodzi o słynnych bliźniaków)
Rayman - platformówka pięknie zrobiona i dość trudna, nawet dla tak wytwornego gracza jak ja

W wow i diablo grywam, ale tego nie trzeba polecać Wink
Odpowiedz
#48
Masochistom CS:GO Big Grin
Hipsterom, dla których określenie "cliché" to zaleta - Life is Strange (no i dla fanów przygodówek w stylu Telltale).
Dla tych, którzy lubię się bać - Alien Isolation.
Programistom amatorom - Human Resource Machine.

Na Androida
Wielbicielom Tower defense: Kingdom Rush i Plants vs Zombies.
Fanom retro: Organ Trail
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out.
Odpowiedz
#49
Elite Dangerous. Kto zna Elite z `84 i Frontiera, a nie wie o istnieniu E: D, zacznie skakać z radości.

Dla pozostałych: to symulator kosmiczny z Drogą Mleczną odwzorowaną na podstawie danych z NASA, ESA itp.

Duży sandbox - 400 000 000 000 (tak, miliardów) systemów gwiezdnych do odwiedzenia i totalna wolność: najemnicy, piraci, łowcy głów, handlarze, odkrywcy i w sumie wszyscy inni znajdą tu coś dla siebie Smile
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#50
Do kosmosu zapuszczę się chyba dopiero w Star Citizen, gry w tej tematyce nigdy mi nie podchodziły, ale jak już jesteśmy przy NASA i sandboxach to polecę Kerbal Space Program - zbuduj rakietę i wyląduj na księżycu z realistycznie oddaną fizyką (NASA faktycznie pomagała w tworzeniu gry).
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out.
Odpowiedz
#51
(26-10-2015, 15:45)czarownica napisał(a): Heartstone - karcianka Blizza (jakby kto jeszcze nie wiedział)
Assassin`s Creed
ostatnio próbowałam Antichamber (logiczna, ryjąca baniaka) ale mam od niej mdłości Smile chyba coś z błędnikiem, bo pełno tam wyrazistych kształtów i ostrych kolorów, normalnie po 5 minutach grania mam mroczki przed oczami (i nie chodzi o słynnych bliźniaków)
Rayman - platformówka pięknie zrobiona i dość trudna, nawet dla tak wytwornego gracza jak ja

W wow i diablo grywam, ale tego nie trzeba polecać Wink

W przypadku Raymana poleciłbym także Crash Bandicoot to długie godziny dobrej zabawy Big Grin
Odpowiedz
#52
Cytat:W przypadku Raymana poleciłbym także Crash Bandicoot to długie godziny dobrej zabawy

Oj tak, grało się w Crasha również, całe wieki temu Wink
Odpowiedz
#53
Rainbow Six Siege - Fps z silnym naciskiem na rywalizację i wymagający od graczy ścisłej współpracy. Mapy są małe, ciasne, więc starcia to głównie CQB i sprawdza się to w tym wypadku wyśmienicie. Środowiska są zniszczalne w bardzo dużym stopniu, ściany i podłogi można wysadzić ładunkami wybuchowymi, można nawet patrzeć przez maleńkie otwory po kulach w ścianach, a wygląda to świetnie. Każdy gracz ma do wyboru jednego z 20 dostępnych operatorów (po wykupieniu ich za pomocą dostępnej w grze waluty), posiadających unikalne gadżety i umiejętności, od wielkiego młotu do burzenia ścian, przez drony, pułapki aż po urządzenie, które wyczuje bicie serca przeciwnika w pokoju obok.
Mało która gra potrafiła wzbudzić we mnie takie emocje. Udany zsynchronizowany atak, gdy kilku graczy w tym samym momencie szturmuje budynek, wchodząc drzwiami, oknami, przez ściany i sufity, daje niesamowitą satysfakcję.
Wybuchy, dźwięk wystrzałów i odłamki fruwające w powietrzu połączone ze świadomością tego, jak kruche jest życie wirtualnej postaci (dwa, trzy trafienia skutkują zgonem, a zdrowie się nie regeneruje), wywołuje silne uczucie stresu i napięcia.
Moim zdaniem jest to gra zdecydowanie godna polecenia, choć biorąc pod uwagę, że nie posiada ona poważnego trybu singleplayer to cena jest nieco za wysoka.
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out.
Odpowiedz
#54
(27-10-2015, 20:42)sithisdagoth napisał(a): Do kosmosu zapuszczę się chyba dopiero w Star Citizen

Czyli za 5-10 lat Big Grin
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#55
No, przynajmniej do tego czasu nazbieram na Oculusa, albo HTC Vive Big Grin

A, i w temacie kosmosu to polecam Space Rangers 2 - fascynująca gra.
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out.
Odpowiedz
#56
Albo Space Rangers HD (w sumie to dwójka z kilkoma ekstrasami). Co fajne ostatnio grałem, ale pozostawiło trochę niedosytu (nie w pełni wykorzystany potencjał propozycji) to Rebel Galaxy.
Odpowiedz
#57
Last of us, z sf polecam Subnautica. Fajny sandbox wprawdzie jeszcze w trakcie tworzenia ale jest to jedna z niewielu gier gdzie warto wykupic early access. Z assassinów polecam 1, 2, 4 i syndicate. Reszta to kupa. Wiedzmin 3 (wiadomo). Mnie sie osobiscie Fallout 4 tez podoba. Rewelacji nie ma ale bardzo przyjemnie sie gra. Taki Skyrim na sterydach w swiecie Fallouta. Jesli chodzi o klasyki to zawsze bede polecal: Planescape Torment, Fallout 1 i 2, Baldurs Gate i Icewind Dale oraz Diablo 2. Aczkolwiek nie sadze zeby te gry przetrwaly probe czasu dla gracza lubiacego nowosci i dobra grafike. A i bylbym zapomnial. Divinity Original Sin oraz Pillars of Eternity <3
Odpowiedz
#58
Divinity Original Sin 2 - wspaniała, złożona, głęboka, wymagająca, staroszkolna gra RPG. Robi wrażenie.
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out.
Odpowiedz
#59
Ostatnio stałem się wielkim fanem seriii Dishonored Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości